Per plauką nuo Lietuvos studentų krepšinio lygos ketvirtfinalio – taip galima apibūdinti Kauno kolegijos krepšininkų situaciją. Rolando Rakučio treniruojami kolegijos sportininkai „Vakarų“ divizione likę penkti ir praėjusį pirmadienį kovoję prieš VDU Švietimo akademijos komandą dėl Mažosios LSKL taurės, varžybas užbaigė pergalingais šūksniais. Ženkliu skirtumu –101:67 – iš varžovų išplėšę pergalę, krepšininkai sustoti neketina.

Kauno kolegijos krepšininkai vos prasidėjus varžyboms greitai išsiveržė į priekį (29:19) ir visą likusį laiką kontroliavo rungtynes bei galiausiai šventė pergalę. Tądien nugalėtojų gretose išsiskyrė Justas Sakalauskas, komandai pelnęs 22 taškus, Nojus Verbickas pridėjo 17 taškų, Arnas Tilindė – 16, Rytis Sasnauskas – 14, Martynas Špokas ir Justas Janulis – po 11 taškų.

Kolegijos sportininkai, žaidę grupėje, sudarytoje iš geriausiųjų praėjusių metų LSKL komandų, nepateko tarp ketvirtfinalininkų. Treneris neslepia, kad keitėsi ne tik LSKL varžybų sistema, bet ir komandos sudėtis, todėl šie metai – sudėtingi. Nepaisant to, praėjusio pirmadienio varžybos sustiprino komandos vieningumą: „Visada žaidėjams skiepiju, kad reikia kovoti dėl pačių didžiausių tikslų. Džiaugiamės, kad pirmadienio varžybos pasižymėjo kovingumu ir nuosekliu komandiniu žaidimu. Esu dėkingas vyrams – šaunuoliai!“, – praėjusias varžybas komentuoja R. Rakutis.