Kviečiame Kauno kolegijos studentus ir alumnus tapti sertifikuotais koučeriais. Jau vasario mėn. pradedama unikali net 60-ies valandų mokymų programa, visiems, kurie nori išmokti specialios koučingo* metodikos, leidžiančios gyvenime teigiamų pokyčių pasiekti greičiau. Mokymus ves sertifikuoti koučeriai iš Italijos ir Jungtinės Karalystės.

Kauno kolegija dalyvauja projekte „Social Mobility for Disadvantaged Learners“, kurio tikslas parengti jaunus specialistus, galinčius konsultuoti ir įkvėpti tuos, kuriems to reikia. Mokymų metu, projekto dalyviai įgaus žinių, kaip padėti sau ir kitiems spręsti problemas, planuoti laiką, įgyti pasitikėjimo savimi. Taip pat turės galimybę mokytis daugiakultūrėje aplinkoje, tobulinti anglų kalbos žinias ir gauti sertifikatą, įrodantį įgytą koučerio kvalifikaciją.

Norinčiųjų dalyvauti atrankos kriterijai: amžius – iki 28 m. ir minimalus anglų kalbos lygis – C1.

Numatomos mokymų datos:

  • vasario 26–28 d. – 15 valandų nuotoliniu būdu,
  • kovo–gegužės mėn. – 15 valandų individualių užduočių,
  • liepos 9–11 d. – 15 valandų gyvai Kaune,
  • liepos–rugpjūčio mėn. – 15 valandų individualių užduočių.

Pasibaigus mokymams, studentai galės laikyti egzaminą ir tapti sertifikuotais koučeriais. Nelaikiusieji egzamino gaus lankomumo pažymėjimą.

Registracija vykdoma el. paštu ieva.brazauskaite@go.kauko.lt (registruojantis nurodyti vardą, pavardę, el. paštą ir fakultetą) iki gruodžio 31 d.

*Koučingas (liet. „ugdomasis vadovavimas“) — tai unikali metodika, kuri remiasi specialiomis klausimų uždavimo technikomis, leidžiančiomis paskatinti užsibrėžti ambicingus tikslus, numatyti veiksmus jiems pasiekti ir užtikrinti vidinį balansą darbiniame ir asmeniniame gyvenime.