Jau gegužės 11 dieną Kauno kolegijoje vyks 17-ąjį kartą organizuojama respublikinė studentų mokslinė-praktinė konferencija „Inovacijų taikymas technologijose“ (ITT). Šiais metais Kauno kolegijos Technologijų fakulteto ir Studentų mokslinės draugijos įgyvendinamoje konferencijoje tikimąsi sulaukti studentų, dėstytojų ir moksleivių iš visos Lietuvos.

Renginio programa

ITT konferencijos tikslas – skatinti studentus dalyvauti mokslo taikomojoje veikloje, domėtis mokslo pažanga bei technologinių naujovių taikymo galimybėmis inžinerijoje, versle ir pramonėje.

Plenarinėje konferencijos sesijoje susirinkusieji išgirs Gedimino Šmitos, „Festo“ IT sistemų specialisto, pranešimą apie RPA (angl. robotic process automation; liet. robotikos procesų automatizavimo) inovacijų taikymą, Pauliaus Guzevičiaus, „Vikonda“ grupės inovacijų vadovo, pranešimą apie inovacijas maisto pramonės ir žemės ūkio sektoriuose, Rūtos Grišės, „Whatabout agency“ PPC skyriaus vadovės, pristatymą apie dirbtinio intelekto įtaką skaitmeninės rinkodaros dabarčiai ir ateičiai bei Eglės Vaičiukynaitės, KTU Ekonomikos ir vadybos fakulteto Skaitmeninių transformacijų centro neuromarketingo specialistės, parengtą medžiagą apie generatyvinio dirbtinio intelekto sugeneruotų vizualių žinučių poveikį interneto vartotojams.

Paralelinėse konferencijos sesijose bus pristatomi studentų ir moksleivių pranešimai, susiję su tvariu teritorijų planavimu, žemės ūkio produktų kokybe ir technologijomis, inovacijomis maisto gamyboje, inovatyvių medžiagų apdailos technologijomis, išmaniųjų technologijų taikymo galimybėmis, kibernetinių sistemų sprendimais, informacijos ir ryšių technologijų sistemomis, vizualine komunikacija ir inovacijomis reklamoje, elektroninės reklamos priemonėmis verslui ir visuomenei, pastatų interjero ir eksterjero vizualizavimo sprendimais, skaitmeninėmis medijomis ir reklamos inovacijomis, technologiniais sprendimais darniam vystymuisi.

Viso – 85 savo sričių profesionalų, kolegijos ir kitų aukštųjų mokyklų studentų bei jų vadovų, moksleivių parengtų ir šios konferencijos laukiančių pranešimų.

Kita naudinga informacija

„ITT“ konferencijos pranešėjų straipsniai bus publikuojami recenzuojamame respublikinės studentų mokslinės-praktinės konferencijos „Inovacijų taikymas technologijose“ leidinyje (ISSN 2345-0185).

Konferencija vyks Kauno kolegijos akademiniame miestelyje įsikūrusiuose padaliniuose (Pramonės pr. 20, 22, 22A). Plenarinių sesijų pranešimai yra sugrupuoti pagal tematines kryptis, tad kviečiame su jomis bei lauksiančiais pranešimais susipažinti čia.

Daugiau informacijos rasite konferencijos interneto puslapyje, o apie 2022 metais įvykusį mokslo renginį galite perskaityti čia.