Kauno kolegijos bendruomenė kasmet gali didžiuotis savo studentais, kurie, atstovaudami įvairias sporto šakas, demonstruoja įspūdingus pasiekimus bei iškovoja prizines vietas. Lietuvos kolegijų studentų XVIII sporto žaidynėse Kauno kolegijos sportininkai pelnė antrąją vietą ir pagaliau savo rankose laiko apie išplėštas pergales ir sporto pasiekimus liudijančias taures.

Buvusio Sporto centro vadovo dr. Andriaus Brusoko iniciatyva buvo suburti net šešių skirtingų sporto šakų atstovai. 2017–2018 mokslo metų sporto žaidynėse pirmą kartą Kauno kolegijos studentai rungėsi visose sporto šakose: krepšinyje, futbole, tinklinyje, stalo tenise, lengvojoje atletikoje, svarsčių kilnojime.

Garbingą antrąją vietą Lietuvos kolegijų studentų žaidynėse jau antrus metus iš eilės iškovojo vaikinų ir merginų tinklinio komandos, treniruojamos Jolantos Simanavičienės. Taip pat Kauno kolegijos vardą garsino lengvosios atletikos sportininkai. Lietuvos atkūrimo šimtmečiui skirtose lengvosios atletikos varžybose dalyvavę Kauno kolegijos studentai į Kauną grįžo su devyniais medaliais. Tąkart 1-ąją vietą iškovojo ir aukso medalį laimėjo 4×200 metrų estafetiniame bėgime dalyvavusios Viktorija Eimontaitė, Viktorija Baliulytė, Greta Eidikytė ir Gintarė Sadovskytė. Taip pat Viktorija Eimontaitė iškovojo 2-ąją vietą šuolio į aukštį ir 3-ąją vietą 60 metrų rungtyse. 2-ąją vietą rutulio stūmimo rungtyje laimėjo studentė Aiva Krasickaitė, o 3-ąją vietą 1000 metrų bėgimo rungtyje pelnė ir bronzos medaliu apdovanota – Jolita Mažonaitė. Antrus metus iš eilės vaikinų grupėje pasižymėjo Robertas Vališauskas, kuris iškovojo 2-ąją vietą 1000 metrų bėgimo rungtyje.

Sporto centro vadovė Laura Mekšriūnienė neslepia, kad praėjusiais mokslo metais iškovota antroji vieta skatina dar labiau stengtis. „Sporto žaidynėms, kurios vyks 2018–2019 mokslo metais, jau pradėjome ruoštis ir tikimės dar geresnių rezultatų“, – aktyviais ir sportiškais studentais džiaugiasi L. Mekšriūnienė. Šiais metais planuojama, kad Lietuvos kolegijų studentų XIX sporto žaidynėse Kauno kolegijos studentai dėl geriausiųjų vardo taip pat varžysis visose sporto šakose.