Šių metų kovo 23 dieną, penktadienį, vyko Lietuvos matininkų asociacijos metinė konferencija, kurios metu buvo pagerbti ir apdovanoti Matininkų ir geodezininkų profesinės bendruomenės nusipelnę nariai, o tarp jų ir Kauno kolegijos dėstytojas.

Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio proga už ypatingą indelį auginant matininkų ir geodezininkų profesinę bendruomenę buvo įvertintas ir padėkos raštu bei specialiu prizu apdovanotas Aplinkos inžinerijos katedros lektorius Valdas Urbanavičius. Dėstytojui apdovanojimą įteikė Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos direktorius Laimonas Čiakas. Sveikiname lektorių ir linkime sėkmės būsimoje profesinėje veikloje.

Kauno kolegijos dėstytojas V. Urbanavičius – aktyvus savo profesijos atstovas ir Lietuvos kartografų draugijos narys. Kovo 19 dieną Susisiekimo ministerijoje ministras Rokas Masiulis atidarė parodą „Valstybės siena – Lietuvos valstybingumo simbolis“, organizuotą V. Urbanavičiaus bei VĮ „Gis-Centras“ Valstybės sienos projektų grupės vadovo Vitalijaus Kalendos. Parodoje eksponuojami išskirtiniai kartografiniai leidiniai, kuriuose vaizduojama Lietuva ir jos sienų kaita įvairiais laikotarpiais. Daugiau informacijos apie parodą rasite čia.