Nuo sėkmingai Lietuvos studentų krepšinio lygos sezoną pradėjusių Kauno kolegijos krepšininkų trumpam nusigręžusi fortūna sugrįžo. Kovoje su praėjusio sezono vicečempionais, Klaipėdos universitetu, namuose žaidę rungtynių šeimininkai išplėšė pergalę rezultatu 82:86. Tai buvo antroji priešininkų nesėkmė iš eilės.

Kauno kolegija Klaipėdos universiteto krepšininkus lapkričio 12-osios vakarą vienu metu lenkė net 24 taškais – 43:67, tačiau ketvirtajame kėlinyje priešininkai priartėjo iki vos vieno metimo – 71:74. Didėjanti įtampa tarp komandų galiausiai baigėsi Kauno kolegijos sportininkų apgintu rezultatu ir pergale.

Kauno kolegijos komandą į pergalę vedė po 18 taškų surinkę Antanas Bertašius ir Mantas Košelis, 17 taškų pridėjo Justas Sakalauskas, 13 – Rytis Sasnauskas. Kauno kolegijos krepšininkai varžybų metu padarė vos 6 klaidas, kai klaipėdiečių sąskaitoje jų net 20.

Pasak Kauno kolegijos trenerio Rolando Rakučio, jis prieš rungtynes savo žaidėjams akcentavo, kad šios pergalės reikia lyg oro ir žaidėjai įsiklausė į šiuos jo žodžius. „Mes patekome į „mirtininkų“ grupę, tad norėdami pakartoti pernykštį žygdarbį – prasibrauti į finalo ketverto varžybas, turime iškovoti kuo daugiau pergalių. Kitu atveju, galime likti už atkrintamųjų varžybų ribos. Džiugu, kad mano vyrai gražiai kovėsi ir atidavė visas jėgas. Tiek mūsiškiai, tiek klaipėdiečiai už pasiaukojimą rungtynių pabaigoje yra verti pagarbos“, – sakė Kauno kolegijos komandos strategas.

Ateinančią savaitę Kauno kolegijos krepšininkai pečius surems su Kauno technologijų universiteto sportininkais. Palaikykite aukštosios mokyklos komandą lapkričio 19-ąją, pirmadienį, 18.30 val. Radvilėnų pl. 19.