Po ilgo pergalių maratono, praėjusį pirmadienį, vasario 12-ąją, Kauno kolegijos krepšinio komandai, žaidusiai prieš Klaipėdos universitetą, nepavyko išplėšti pergalės. Permainingoje kovoje prireikė pratęsimo, kuris ir nuvedė klaipėdiečius į laimėjimą – varžybos užbaigtos rezultatu 88:80 (13:21, 24:16, 19:22, 18:15, 14:6).

Kauno kolegijos krepšininkai rungtynes pradėjo energingai ir pirmajame kėlinyje išsiveržė į priekį (21:13). Jau antrame kėlinyje uostamiesčio atstovai rezultatą išlygino (24:23) ir tarp komandų vyko taškas į tašką kova. Drąsiai kovęsi kauniečiai per pratęsima pripažino Klaipėdos universiteto komandos pergalę.

Tądien kolegijos komandai po 21 tašką pelnė Martynas Valters ir Justas Janulis, Antanas Bertašius – 14 (10 atk. kam.), Simonas Andraitis – 12 tšk. Net ir po nedidelės nesėkmės, Kauno kolegijos komanda nepraranda užimamos pozicijos: su 10 pergalių ir 4 pralaimėjimais (24 taškai) užimama antroji vieta.

Minėtina, kad praėjusią savaitę, vasario 5 dieną, Kauno kolegijos komanda varžėsi su Kauno technologijos universiteto krepšininkais ir po permainingos kovos vos šešiese žaidę studentai išplėšė laimėjimą (63:56). Pergalingą pirmadienį kolegijos gretose 20 taškų pelnė Justas Janulis (6/9 trit.), Martynas Valters ir Simonas Andraitis (11 atk. kam., 7 rez. perd.) – po 14 tšk.

„Mes šįkart vertėmės net be keturių startinio penketo žaidėjų. Mus išretino traumos ir ligos, tad šįkart galėjo padėti vos šeši žaidėjai. Dar prieš rungtynes juokavau, kad į susišaudymą atėjome be ginklų – plikomis rankomis, tačiau kovėmės ir pergalę iškovojome ne ginklais, o širdimi. Didžiuojuosi vyrais. Jie pademonstravo geležinę gynybą, kuri sukaustė patyrusią Lietuvos studentų krepšinio lygos vicečempionų komandą“, – vyrų kovingumu vasario 5-ąją džiaugėsi Kauno kolegijos komandos treneris Rolandas Rakutis.