Nuaidėjus krepšinio bangai, Kauno kolegijoje girdėti šokių žingsneliai – 28 merginų ir trenerės kolektyvas ruošiasi dalyvauti sporto festivalyje „Sportas visiems 2018“. Praėjusių metų bandymas sudalyvauti mėgėjų sporto renginyje tiek Kolegijoje ne pirmus metus besimokančioms, tiek naujokėms tapo motyvacija judėti į priekį – šiemet studentės šoks ne tik masinį, bet ir individualų savos grupės šokį.

Tradiciškai kasmet jau 23-ius metus iš eilės paskutinį gegužės savaitgalį vykstantis sporto festivalis „Sportas visiems“ suburia įvairių sporto šakų mėgėjus. Renginio organizatoriai siūlo pačias įvairiausias veiklas pagal skirtingą fizinį aktyvumą ir pomėgius – nuo mankštos paplūdimyje ir rankų lenkimo iki krepšinio, futbolo ir paplūdimio tinklinio varžybų. Kauno kolegijos komanda save išbandys šokio srityje.

Visos merginos drauge šoks masinį šokį Palangos centriniame stadione, o 24 merginos ir trenerė dalyvaus konkurse „Džiaugsmo gimnastika“, kuriam ruošia specialų numerį. Trenerė Laura Mekšriūnienė pasakoja, kad šiam renginiui ruošiamasi intensyviai. Pirmiausia buvo atrinktos motyvuotos, norinčios dalyvauti ir galinčios skirti nemažai laiko merginos, nes, kaip patikslina trenerė, darbo įdėti reikia daug – treniruotės vyksta 3–4 kartus per savaitę po kelias valandas.

„Šoksime šokį, turintį moteriško hiphopo, vogue ir šiuolaikinio šokio elementų. Idėja pasirinkti tokius stilius kilo dėl vienos dainos, iš kurios viskas ir išsirutuliojo“, – pasakoja apie būsimą pasirodymą daug detalių nenorinti atskleisti L. Mekšriūnienė.

Trenerė atvirauja, kad nors šis festivalis skirtas mėgėjams, renkasi stiprios komandos, dalyvaujančios šiame festivalyje ne pirmus metus, todėl konkurencija didelė, ypač debiutuojančiai Kauno kolegijai. „Komandos varžosi pagal amžiaus kategorijas. Mūsų grupė priklauso 18–25 metų kategorijai, kurioje, neslėpsiu, renkasi patys stipriausi. Išskiriamos viena ar dvi komandos, kurios apdovanojamos taurėmis, tačiau tų komandų būna 20–30, tad tą taurę gauti ne taip paprasta“, – situaciją apie konkurenciją tikslina trenerė. Nepaisant to, Kauno kolegijos kolektyvas viliasi, kad pasirodymas prieš kitus nenublanks.

L. Mekšriūnienė pastebi, kad tokio tipo renginiuose populiarinamas Kauno kolegijos vardas ir stiprinamas įvaizdis. „Eisenoje nešame Kauno kolegijos vėliavą, dėvime marškinėlius su Kauno kolegijos logotipu, tad jaučiame, kad kartu nešame ir atsakomybę. Smagu, kad mus pastebi ir moksleiviai, kurie teiraujasi, ar ir kitais metais dalyvausime renginyje“, – apie praėjusių metų įspūdžius sporto festivalyje pasakoja trenerė.

Kauno kolegijoje gausu sportinių užsiėmimų, todėl studentai gali save realizuoti ne tik mokslinėje, bet ir sportinėje veikloje. Besimokantieji gali šokti, rinktis krepšinį, tinklinį, futbolą, stalo tenisą, aerobiką ir kitus sportinius užsiėmimus.