Kauno kolegijos iniciatyva kasmet šventiniu laikotarpiu organizuojamo renginio – aukciono ir gerumo loterijos – metu renkamos aukos neišnešiotiems naujagimiams paremti. Vasariui perkopus į antrąją pusę, Kauno kolegija Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno klinikų Neonatologijos klinikai įteikė paramą, skirtą palengvinti neišnešiotų naujagimių priežiūrą.

Kasmet Lietuvoje pasaulį išvysta 1800 mažylių, kuriems gyvybiškai reikalinga ypatinga tėvų meilė, medikų ir visuomenės globa bei priežiūra. Siekdami prisidėti prie neišnešiotų naujagimių ir motinų gerovės, Kauno kolegijos bendruomenės nariai surinko 700 eurų paramą. Už šiuos pinigus buvo nupirkta daugiau negu dvidešimt buteliukų šildytuvų donoriniam motinos pienui pašildyti, kurie šiuo metu ypač reikalingi Neonatologijos klinikai. Taip pat įteikti studentų ir dėstytojų rankų darbo mezginiai naujagimiams.

Renginio iniciatorė, Verslo fakulteto dėstytoja Vilija Mačiulienė teigia, kad kasmet Kauno kolegijos bendruomenė neišnešiotiems naujagimiams paaukoja vis daugiau: „Akciją pradėjome prieš aštuoneris metus ir tada surinktos lėšos nebuvo didelės, o štai šiemet surinkta suma perkopė 700 eurų. Dėkoju visiems prisidėjusiems!” – sako lektorė pridėdama, kad šis renginys kasmet įvyksta studentų atsakingo darbo ir iniciatyvumo dėka.

Nuo 2012 metų, kai buvo pradėti rengti labdaros priešpiečiai, surinkta daugiau negu keturi tūkstančiai eurų. Už surinktas lėšas jau nupirktas ultragarsinis inhaliatorius, vienkartinės slaugos priemonės ir priemonės Donoriniui motinos pieno bankui, kuris veikia Neonatologijos centre. Už pernai renginio metu surinktas lėšas, 665 eurų, buvo nupirkta 200 pažandukų, įvairių dydžių rankšluosčių ir 22 vilnonės antklodės. Visa tai – ypač reikalinga, kad kiekvienas anksčiau į pasaulį atėjęs kūdikis užaugtų sveikas ir stiprus.