Visada įdomu sužinoti, kaip sekasi ir kuo užsiima Kauno kolegijos absolventai po studijų baigimo. Jūsų dėmesiui – Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakulteto absolventė, kurios pasaulyje šiandien spalvoms ir fantazijai ribų nėra.

Dekoratyvinės plastikos katedros absolventė Agnė Survilaitė baigusi studijas Kauno kolegijoje ne tik neapleidžia kūrybos, bet siekia įsitvirtinti menininkų gretose ir aktyviai užsiima menine veikla. Mergina kuria iliustracijas įvairiems projektams ir pagal individualius užsakymus piešia portretus.

„Šiuo metu dirbu kartu su muzikiniu projektu „Borderless“ (liet. „Be sienų“), kuriame pristatomi nauji ar jau gerai žinomi didžėjai ir muzikos prodiuseriai. Komanda, vystanti projektą, kuria laidas, kurios transliuojamos „Barcelona City Fm“ radijuje, taip pat kuruoja internetinius puslapius, organizuoja muzikinius renginius“, – pasakoja A. Survilaitė. Projekto metu absolventė piešia didžėjų ir muzikos prodiuserių portretus, kuria temines kompozicijas ir plakatus.

Be šios dinamiškos veiklos, A. Survilaitė pagal individualius užsakymus piešia portretus. Nors, atrodo, merginos gyvenime veiklų netrūksta,  tačiau ji randa laiko ir savo malonumui – menininkė rengia personalines parodas: prieš metus A. Survilaitė atidarė parodą kavinėje „Movido“, o po mėnesio visus meno gerbėjus ketina pakviesti į naujų savo kūrinių pristatymą bare „O kodėl ne?“. Menininkės sukurtas iliustracijas dažnai papildo trumpi pasakojimai apie juose vaizduojamus žmones.

Daugiau absolventės darbų galite pamatyti menininkės socialinių tinklų „Instagram“ bei „Facebook“ paskyrose.

Pieš jūsų akis – labai drąsi moteris, viena užauginusi savo vaiką. Kai gimiau – moterims buvo gėda prisipažinti, jog jas paliko. Tačiau jai nerūpėjo, ką apie ją galvoja kiti. Aš užaugu. Matau, kaip pasikeitė mūsų visuomenė: moterys yra laisvos pasirinkti – tekėti ar ne; vienišos mamos sulaukia daugiau supratimo ir palaikymo. Aš džiaugiuosi.

Tai – „Erasmus“ studijų mainų programos metu prasidėjusi meilės istorija. Jie susitiko Meksikoje per šv. Valentino dieną, pamilo vienas kitą ir jis nusekė paskui ją į Prancūziją. Dabar įsimylėjeliai – laimingai vedę ir laukia pirmagimės, kurią pavadins Luna.