Vasaros sezonas žengia koja kojon su aktyviu laisvalaikiu. Kauno kolegijos studentai, dėstytojai ir darbuotojai skatinami nepramiegoti šiltojo metų laiko ir dienas leisti prasmingai. Šiemet kolegija įsilies į tarptautinį universitetinį projektą „Universitetų vasaros iššūkis“, kurį visi kartu aktyviai pradėsime jau birželio 1 dieną (penktadienį), 10 valandą Kauno kolegijos sporto aikštyne (prie futbolo aikštelės). Tądien žaisime, rungtyniausime, kalbėsime apie sveikatą ir kartu pradėsime vasarą!

Birželio 1-ąją kolegijos bendruomenė kviečiama dalyvauti nuotaikingose bei sveikatai naudingose aktyviose veiklose. Universitetų vasaros iššūkio atidarymo renginyje Sporto centro treneriai ves net 20-ties minučių kūną nubudinsiančią mankštą, o iš karto po jos dalyviai galės rinktis dominančią fizinę veiklą: pliažo tinklinį, futbolą, treniruotę su gimnastikos elementais, funkcinę treniruotę, jogą ir kitus aktyvius užsiėmimus. Čia taip pat veiks registracijos centras, kuriame savanoriai studentai padės gauti vasaros iššūkį priėmusio dalyvio prisijungimą ir tapti komandos dalimi.

Ėjai 10 minučių pėsčiomis iki viešojo transporto stotelės? Mynei dviratį? Vedžiojai savo keturkojį? O galbūt šokai klube iki ryto? Viską fiksuok savo vasaros iššūkio dalyvio paskyroje ir pelnyk taškus komandai bei visai kolegijai – kiekvienas taškas vertingas. Jeigu nepavyks dalyvauti vasaros iššūkio atidarymo veiklose – nenusimink.

Kauno kolegijos komandos formuojamos pagal dalyvio mėgstamiausią muzikos stilių. Galima rinktis tarp „Popso fanų“, „Electro dance music“ ir „Ištikimųjų rokui“ komandų.

Nuo vasaros pirmos iki paskutinės dienos vyksiantis projektas kviečia nepraleisti vasaros bergždžiai ir ugdyti sveiką įprotį kiekvieną dieną bent šiek tiek laiko skirti fiziniam aktyvumui. Kauno kolegijos Sporto centras skatina kiekvieną išbandyti savo jėgas varžantis su kitomis Lietuvos bei pasaulio aukštosiomis mokyklomis. Praėjusiais metais fizinį aktyvumą vasaros laikotarpiu žymėjo 10 Europos universitetų, o iš viso buvo užregistruota daugiau nei pusantro milijono aktyviai praleistų minučių. Šiais metais Vilniaus universiteto kvietimą varžytis sveikatingumo trasoje priėmė jau 17 aukštųjų mokyklų, tarp kurių ir Jungtinės Karalystės, Portugalijos, Vokietijos, Izraelio universitetai ir kolegijos.