VDU nuotr.

Kovo 22 dieną, ketvirtadienį, Vytauto Didžiojo universitete (VDU) buvo pasirašytas memorandumas dėl bendrų pedagogų rengimo ir kvalifikacijos tobulinimo veiklų Kauno regione. Nutarimams pritarė ir dokumentą pasirašė Kauno kolegiją atstovavęs direktoriaus pavaduotojas komunikacijai Antanas Vaidelys ir Vytauto Didžiojo, Kauno technologijos, Lietuvos sporto, Lietuvos sveikatos mokslų universitetų ir Marijampolės kolegijos deleguoti atstovai. Šiuo memorandumu siekiama suvienyti jėgas XXI amžiaus mokytojų rengimui ir jų kvalifikacijos tobulinimui.

Kaip skelbia Vytauto Didžiojo universitetas, memorandumo pasirašyme dalyvavę universitetai ir kolegijos įsipareigoja bendradarbiauti studijų perimamumo, mokslinių tyrimų ir pedagogų kvalifikacijos tobulinimo srityse, pasirašant paritetinio (lygiaverčio) bendradarbiavimo sutartis.

Taip pat institucijos artimiausi metu suburs Pedagogų rengimo tarybą – kolegialų Kauno pedagogų rengimo valdymo organą, kurį sudarys kiekvieno partnerio deleguoti atstovai. Tarybos veikloje dalyvauti bus galima ir kitiems socialiniams partneriams – Kauno miesto savivaldybei bei mokyklų atstovams.

 

VDU nuotr.
VDU nuotr.
VDU nuotr.