Jau keturiolika metų  Švietimo mainų paramos fondas apdovanoja „Erasmus+“ projektus įgyvendinusias institucijas ir kitų veiklų dalyvius bei partnerius, antrus metus iš eilės apdovanoja ir kokybiškiausius Sporto rėmimo fondo projektus. Rugsėjo 30 dieną vykusiame Kokybės  konkurso apdovanojimų renginyje buvo apdovanoti tvariausi ir gamtai draugiškiausi projektai bei tie, kurie stipriausiai skatina įtrauktį bei skaitmenizaciją. Tai pagrindiniai naujo programos „Erasmus+“ etapo prioritetai.

Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad renginio metu net keturis kartus buvo skelbiamas Kauno kolegijos vardas ir jos atstovai lipo ant pakylos.

Kauno kolegijos Turizmo ir laisvalaikio vadybos katedros įgyvendintas Sporto rėmimo fondo projektas „Integruotas sportas: nuo teorijos iki varžybinių iššūkių“ buvo puikiai įvertintas ir nominuotas kaip vienas iš kokybiškiausių ir labiausiai įtrauktį skatinančių sporto projektų 2021 metais.

Projektą įgyvendino Turizmo ir laisvalaikio vadybos katedros dėstytojų ir studentų komanda: projekto vadovas dr. Andrius Brusokas, projekto administratorė lekt. Jūratė Martinonytė bei Sporto vadybos studijų programos studentai.

Tvariausių ir gamtai draugiškiausių projektų kategorijoje Kauno kolegijai nominacija buvo skirta už kokybiškai įgyvendintą „Nordplus“ programos projektą „Heeling  Greenery – 2020“  (liet. „Gydanti žaluma“, projekto vadovas – Medicinos fakulteto tarptautinės veiklos koordinatorius Povilas Beseckas). Tai jau antri metai iš eilės, kai šis projektas yra apdovanojamas. Įgyvendinant projektą, kurio tikslas panaudoti žaliąsias erdves terapiniams tikslams, studentai, padedami dėstytojų, kūrė terapinių gamtinių erdvių projektus, pritaikytus specifiniams tam tikros klientų grupės poreikiams. Tarpdisciplininiame projekte dalyvavo Kauno kolegijos Socialinio darbo ir  Agroverslų technologijų studijų programų studentai ir dėstytojai, užsienio partneriai iš Suomijos bei Estijos.

Kauno kolegijai  ir jos institucinei „Erasmus+” programos koordinatorei Jolantai Valiaugienei įteikta Švietimo mainų paramos fondo direktoriaus padėka už svarbų indėlį įgyvendinant „Erasmus+“ programos aukštojo mokslo sektoriaus projektus sudėtingu pasaulinės pandemijos laikotarpiu. J. Valiaugienei, kaip Lietuvos kolegijų direktorių konferencijos (LKDK) Tarptautinių reikalų komiteto pirmininkei, buvo įteikta ir dar viena padėka už svarų indėlį, pagalbą, tvarų bendradarbiavimą įgyvendinant Valstybinių stipendijų ir bei programos „Erasmus+“ aukštojo mokslo projektus sudėtingu pasaulinės pandemijos laikotarpiu.