Kovo 23 dieną uostamiestyje vyko tradicinės ir netradicinės medicinos bei sveikos gyvensenos paroda „Sveikata 2018“, kurios metu trečiajame Klasikinio higieninio veido masažo konkurse, organizuotame Klaipėdos valstybinės kolegijos, varžėsi studentai iš Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Utenos ir kitų aukštųjų mokyklų. Konkurso metu savo meistriškumą demonstravo bei namo su prizinių vietų apdovanojimais grįžo ir Kauno kolegijos Medicinos fakulteto studentės.

„Sveikata 2018“ – tai ketvirtus metus iš eilės vykstantis renginys, kuriuo siekiama ugdyti žmonių sąmoningumą, stiprinti jų fizinę, dvasinę ir socialinę sveikatą. Parodos organizatoriai teigia, kad „Sveikata 2018“ misija – skatinti visuomenę gyventi sveikai ir atsakingai. Prie tokios taurios misijos įgyvendinimo prisidėjo ir Kauno kolegijos atstovės, kurių įgūdžiai, atliekant sveikatai ir grožiui naudingą veido masažą, buvo įvertinti. Konkurso metu dalyviai turėjo atlikti veido masažą per 35 min., apjungiant keturias pagrindines masažo judesių rūšis: glostymą, trynimą, maigymą ir vibraciją. Higieninio veido masažo konkurse studentai buvo vertinami ne tik pagal masažo atlikimo vientisumą, judesių techniką, suderinamumą, bet ir dalyvio-modelio ergonomiką masažo metu. Kauno kolegijos II kurso kosmetologės laimėjo prizines vietas: I-ąją vietą pelnė Ervina Bliskytė, II-oji vieta – Robertai Kuzaitei. Teisėjai pabrėžė studenčių  susikaupimą ir puikią masažo techniką.

Studentų ir Kosmetologijos katedros dėstytojų Vaivos Vaikšnorienės ir Sigitos Zlatkuvienės komanda ne vieną popietę praleido kartu ruošdamiesi konkursui Klaipėdoje. Konkurso metu studentus vertino autoritetinga komisija, kuriai vadovavo aukščiausios kategorijos SPA meistrė Rūta StratkauskienėTarptautinės holistikos ir netradicinės medicinos akademijos mokinė (Latvija), akademijos „Woman‘s World International“ (Indija) absolventė, holistinio masažo mokyklos įkūrėja, individualių SPA ritualų ir masažo technikų autorė, ir Lietuvos kolegijų atstovai. Kauno kolegiją atstovavo lektorė S. Zlatkuvienė.