Spalio 22 d. – lapkričio 22 d.

„Garinis angelas“ (Visų Šventųjų g. 5, Vilnius)

Spalio 22 d. 18 val. bare „Garinis angelas“ (Visų Šventųjų g. 5, Vilnius), išsiskiriančiame unikaliu stimpanko stiliumi, atidaroma Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto Menų akademijos Fotografijos ir medijos meno studijų programos dėstytojo, fotomenininko Žilvino Glušinsko personalinė paroda „Time Agaist Corona“.

Fotomenininkas yra „lėtosios“, analoginės, fotografijos šalininkas, kuriantis pinhole, lithprint technikomis. Parodoje eksponuojami darbai atspausti lithprint technika ant seno, pelėsiais padengto popieriaus, įsigyto blusturgyje.

Ž. Glušinsko kūriniai žiūrovą sudomina savo estetika, praplečiančia fotografinio vaizdo „perskaitymo“ galimybes – nuotrauka suvokiama ne tik kaip akimirkos fiksacija, kurioje ieškoma realybės atspindžių, tačiau ir kaip tikrovės interpretacija, priklausoma nuo į ją žvelgiančiojo žvilgsnio.

Fotomenininko kūriniai – nutolę nuo, galbūt, daugeliui įprastesnių, skaitmeninės fotografijos, leidžiančios lengvai ir greitai tiražuoti nuotraukas, darbų. Ž. Glušinsko fotografijos savitos, paslaptingos, interpretatyvios.