Atsižvelgiant į esamą situaciją šalyje ir kasdien didėjantį COVID-19 židinių skaičių bei paisant vis griežtėjančių apribojimų žmonių susirinkimo vietoms, Vyndarių forumas yra nukeliamas neribotam laikui. 

2020 metų spalio 9 dieną Kauno kolegijoje vyks antrą kartą Lietuvoje organizuojamas vyno kultūros atstovus subursiantis vyndarių forumas. Mokslininkai, gamintojai ir valstybinių institucijų atstovai diskutuos vyndarystės aktualijų ir perspektyvų klausimais, gvildens teisinės bazės ir jos pasikeitimo problemas, analizuos tūkstančius metų skaičiuojančio gėrimo vystymosi rezultatus ir potencialą. Forumą organizuojantys Kauno kolegijos Technologijų fakultetas ir Lietuvos vyndarių asociacija siekia sujungti mokslą ir verslą bei padėti vienas kitam atrasti veiklos galimybių diskutuojant iš mokslinės ir praktinės perspektyvų.

Į forumą kviečiami gamintojai ir praktikai, aukštojo mokslo įstaigų atstovai (studentai ir dėstytojai) ir visi suinteresuotieji vyno kultūra, teoriniais ir praktiniais vyno gamybos ir veiklos vystymo klausimais. Forumo programa bus skelbiama rugsėjo 10 d. Preliminariai forumas vyks nuo 9.30 iki 15.00 valandos su pietų pertrauka.

Kviečiame į forumą registruotis internetu iki 2020 metų rugsėjo 15 dienos. Dalyvio mokestis – 29 Eur (į kainą įskaičiuoti pietūs). Dalyviams bus išduodami pažymėjimai.

Registracijos nuorodą rasite čia.

Rekvizitai mokėjimui:

Bankas AB Swedbank
Institucijos pavadinimas ir adresas Kauno kolegija

Pramonės pr.20, Kaunas

Įmonės kodas 111965284
Banko sąskaita LT287300010002229776
Paskirtis Vyndarių forumo dalyvio mokestis

Registracija galutinai patvirtinama į el. paštą vyndariuforumas@go.kauko.lt atsiuntus registracijos mokesčio (29 Eur) pavedimo kopiją. Užsiregistravus „Google“ formoje, pavedimo kopiją reikia atsiųsti per 5 dienas. 

Dėl papildomos informacijos kreiptis į dr. Aušrą Šimonėlienę el. paštu vyndariuforumas@go.kauko.lt.

*Renginyje gali būti fotografuojama ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti patalpinti viešai prieinamose vietose: socialiniuose tinkluose, žiniasklaidoje bei tolimesnėje renginio komunikacijoje.