Kovo 28 d.

 16:00

Aktų salė

Kauno kolegijos teatro studija „Teatro inkubatorius“ (angl. „Theater Hub“) neseniai žiūrovų teismui pristatę spektaklį „Būvis: 55 minutės“, grįžta su dar vienu pasirodymu. Kovo 28 dieną, trečiadienį, trupės aktoriai savo Alma Mater bendruomenę kviečia susiburti ir kartu pasinerti į poezijos sūkurį.

Renginio tikslas – stabtelėti, trumpam užmiršti dienos rūpesčius ir su aukštosios mokyklos bendruomene patirti poezijos teikiamą malonumą. Tądien susirinkusieji bus raginami apmąstyti Lietuvą ne kaip teritoriją, turinčią savo kalbą, kultūrą ir gyventojus, o kaip žmogų, galintį būti šalia kiekvieno iš mūsų. Renginio „Vizijos“ metu kolegijos teatro studijos aktoriai skaitys įvairių poetų eiles ir jomis atskleis žmogų ir jo sielos gelmę. Poezijos performanso metu eiles skaitys ir „Teatro inkubatoriaus“ vadovas, aktorius Lukas Alsys.

Taip pat renginio metu visi poezijos mylėtojai raginami perskaityti arba sudainuoti savo ar kitų poetų sukurtas eiles. Norintys kviečiami registruotis elektroniniu paštu lalsys1@gmail.com.

Susitikime kovo 28 dieną 16 valandą prie Kauno kolegijos Aktų salės esančioje Laisvalaikio zonoje (Pramonės pr. 20).

Dalyvauja: Matas Kėblis, Kasparas Kėblys, Rasa Bertulytė, Rosita Vasiliauskaitė, Ieva Vosyliūtė, Gustė Narcynaitė, Giedrė Gustytė, Davit Kldiashvili, Evelina Jurevičiūtė.

Tikroji poezija: kai eilėraštyje lieka ne rankų, o širdies šešėlis. 
(Poetas Justinas Marcinkevičius)