Mielas Verslo fakulteto absolvente,

kiekvienais metais susitinkame prisiminti bendrą studijų patirtį, pasidalinti nostalgiškomis akimirkomis ir asmeniniais laimėjimais. Tradicijos nesikeičia, todėl ir šiemet kviečiame paskutinį rudens mėnesį susiburti su tais, kurie lydėjo akademinės kelionės metu. Pasižymėk kalendoriuje lapkričio 15 dieną ir būtinai pakviesk dalyvauti savo buvusius kurso draugus!

„VF grupiokų dūzges 2023“ minėsime Žalgirio arenos restorane „Sala“, kur mėgausimės linksma bei neįpareigojančia programa ir vaišėmis, o vakaro nuotaiką sukurti padės „Baltasis Kiras“.

Renginyje lauksime visų laikų Verslo fakulteto (buvusio Ekonomikos ir teisės fakulteto, Verslo vadybos fakulteto, Vadybos ir ekonomikos fakulteto) absolventų!

Nori tapti Verslo fakulteto absolventų renginio „VF grupiokų dūzgės 2023“ dalyviu? Registruokis iki lapkričio 12 d.! Pasibaigus  registracijai gausi kvietimą, kuris taps bilietu, patvirtinančiu Verslo fakulteto absolvento statusą – renginio dieną turėk jį su savimi.

Renginyje bus fotografuojama ir filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti patalpinti viešai prieinamose vietose: socialiniuose tinkluose, žiniasklaidoje bei tolesnėje renginio komunikacijoje.