Spalio 29–30 d.

Kauno kolegijos Verslo centre (Gedimino g. 41, Kaunas)

Nėra tokios srities, į kurią nebūtų galima žvelgti verslo akimis! Verslo fakulteto Verslo centras kviečia Kauno kolegijos studentus mesti sau iššūkį ir išdrįsti mąstyti netradiciškai – iki spalio 12 d. vyksta registracija į net dvi dienas truksiantį verslumo renginį „Daikto istorija: verslumo dirbtuvės“!

Spalio 29-30 dienomis anglų kalba vyksiantis renginys „Daikto istorija: verslumo dirbtuvės“ suburs skirtingų aukštojo mokslo institucijų bei tautybių studentus ir ragins su bendraminčiais pasidalinti savo patirtimi, reikšti nuomonę, plėsti ir gilinti objektų suvokimo lauką darnaus verslo kūrimo kontekste.

Renginyje bus galima dalyvauti gyvai arba nuotoliniu būdu. Iš užsiregistravusių studentų bus sudaryta 10 komandų po 3–4 studentus, iš kurių bent vienas esamas arba buvęs imitacinių bendrovių darbuotojas. Komandų nariai dalyvaus seminaruose apie darnaus verslo pagrindus, efektyvią išorės komunikaciją, kūrybiškumą, taip pat konsultuosis su mentoriais, o burtų keliu išsitraukę vieną objektą, kurs verslo idėjas, kurias pristatys kompetentingai komisijai. Geriausios verslo idėjos autorių lauks vertingi prizai ir partnerių įsteigtos dovanos.

Pasak organizatorių, renginio principas orientuotas ypatingai aktualiam šių dienų kontekstui – verslo dirbtuvės remsis žiedinės ekonomikos principu ir deklaruos priešingą nuostatą  „imk-gamink-išmesk“ modeliui. Į verslą bus žvelgiama naujoviškai – siekiant kiek įmanoma sumažinti atliekų kiekį ir išteklių naudojimą pažangiu produktų projektavimu, pakartotiniu produktų naudojimu ir taisymu, perdirbimu, darniu vartojimu.

Jokių namų darbų, nemokami ekspertų seminarai, sertifikatas už dalyvavimą (6 ak. val. seminarų ir 10 ak. val. praktikos), prizai ir, svarbiausia, – galimybė palikti įspūdį verslo atstovams!

Verslo centro organizuojamas renginys yra nemokamas ir remiasi tikslu stiprinti verslios, kūrybiškos ir socialiai atsakingos asmenybės ugdymą, sudarant sąlygas efektyviam įvairių studijų krypčių studentų komandiniam darbui, kartu tobulinant profesines ir asmenines kompetencijas.

Renginio dalyvius ir svečius nemokama kava pasimėgauti kvies „Kavos draugas“.