2023 m. kovo 31 d.

Verslumo dirbtuvės moksleiviams „Nuo idėjos iki verslo“ leis į kylančius iššūkius pažvelgti naujai! Ar sėkmingo verslo idėja turi būti sudėtinga? Kokie yra verslo pasaulio dėsniai ir kaip jie veikia? Kodėl kuriant verslo pradžią svarbu suprasti iš ko susideda tavo gyvenimas?

Pirmuose žingsniuose link verslumo ir kūrybiškumo dažnai kyla daugiau klausimų nei atsakymų, todėl sėkmingo verslo idėjos formulės ieškosime dirbtuvėse kartu su ICF sertifikuota koučingo specialiste Danguole Kraskauskiene.

Danguolė Kraskausienė – „Europass“ konsultantė, Kauno kolegijos Verslo fakulteto lektorė, vidutinės grandies komandų konsultantė, turinti daugiau nei 16 metų patirtį organizuojant ir vedant įvairių tipų mokymus bei 8 metų patirtį dirbant karjeros ir asmeninio efektyvumo koučingo srityje.

Kada? 2023 m. kovo 31 d. nuo 11 iki 13 val.

Kur? Verslo fakulteto Verslo centras (Gedimino g. 41, Kaunas). 

Kam skirtos dirbtuvės? 9–12 klasių moksleiviams.

Norintiems dalyvauti verslumo dirbtuvėse „Nuo idėjos iki verslo“ būtina registracija. 

Verslumo dirbtuves organizuoja Verslo fakulteto Verslo centras, kartu su Švietimo mainų paramos fondu, įgyvendinant projektą „Europass“. Projektu siekiama didinti darbingo amžiaus žmonių žinias apie CV rengimą, ruošimąsi darbo pokalbiui ir susijusių kompetencijų tobulinimą, prisidėti prie mokytojų / karjeros specialistų kompetencijų kėlimo. Projektas vykdomas antrus metus, organizuojant temines paskaitas, praktines dirbtuves, konsultacijas bei darbo pokalbio simuliacijas jaunimui, dirbantiems asmenims ir karjeros specialistams aktualiais karjeros klausimais.