Kauno kolegijos Verslo fakulteto Verslo centras 2022 m. lapkričio 25 d., penktadienį, organizuos jau tradicija tapusį verslo ir mokslo forumą anglų kalba „Žiedinės ekonomikos plėtra Lietuvoje ir ES“ (angl. „Development of the circular economy in Lithuania and the EU“). Renginio tikslas – šviesti ir ugdyti akademinę bendruomenę bei verslo sektoriaus atstovus, apžvelgiant mokslinių tyrimų rezultatus žiedinės ekonomikos įveiklinimo ir poveikio verslui kontekste.

Siekiant mokslo populiarinimo, visuomenei patraukliu formatu, jau trečius metus iš eilės organizuojamas forumas plėtoja mokslo ir verslo dialogą, aptariamos perspektyvos, kaip mokslo sukauptos žinios gali būti pritaikomos verslo praktikoje, siekiant žmonių ir planetos tvarumo transformacijos. Šiais metais forumas bus organizuojamas hibridiniu būdu: vyks Kauno kolegijos akademiniame miestelyje Kaune ir bus transliuojamas visuomenei nuotoliniu būdu.

Pakankamai plati forumo tematika apims šias aktualias temas: teisinį reglamentavimą, plėtros finansavimą, aplinkosauginio sąmoningumo stiprinimą, rūšiavimą ir kitus aktualius klausimus. Šiomis temomis po pranešimų numatoma diskusija, siekiant išryškinti esamą žiedinės ekonomikos situaciją Lietuvoje ir ES bei atskleisti būtinus situacijos gerinimo veiksmus. Tikimasi aktyvaus aukštųjų mokyklų ir verslo organizacijų įsitraukimo.

Renginio organizatoriai: Kauno kolegijos Verslo centras
el. p. verslocentras@go.kauko.lt, tel. nr.  +3706 09 96 153.