Kaip ir kasmet, Kauno kolegijos Verslo fakulteto Verslo katedra lapkričio 15–17 d. kviečia visų Kauno kolegijos studijų programų studentus mesti sau iššūkį ir sudalyvauti renginyje „Verslo dienos 2022“ – pasinaudoti galimybe pasisemti universaliųjų kompetencijų ir gebėjimų pristatyti save, mat įgūdžiai, kurie ateityje padės vystyti savo idėją ar verslą pravartūs kiekvienos srities specialistui.

Šiais metais renginio organizatoriai kartu su studentais vizionieriais bandys atsakyti, kur dėti kablelį teiginyje „atsisakyti negalima vartoti“, analizuojant socialiai atsakingo verslo galimybes plėtoti darnaus vystymosi sritį. Renginio dalyviai išgirs verslo atstovų istorijas, sužinos, kaip jie kuria socialiai atsakingo verslo ir vartotojų bendruomenę, kaip iš to galima laimėti, kokių sėkmės istorijų galima pasiekti ir ko galima iš to pasimokyti.

Verslo katedros lektorė Jūratė Maščinskienė papildo, jog renginyje dalyviai suras ir asmeninės naudos, siekiant tvaresnės gyvensenos: „Sieksime išsiaiškinti, kaip kiekvienas iš mūsų gali sumažinti neatsakingo vartojimo pasekmes. O gal hedonizmas visai susuko mums galvas?“, – retorišai klausia viena iš renginio organizatorių,  ragindama į trijų dienų nuotykį pasinerti  Kauno kolegijos studentus.

Renginio „Verslo dienos 2022“ dalyvių registracija vykdoma komandomis (po 3–5 studentus) arba individualiai (į komandas suskirstant organizatoriams). Kūrybingiausių renginio dalyvių laukia siurprizas, kurio renginio organizatoriai neatskleidžia, palikdami intrigą.

Kviečiame susipažinti su renginio programa!

Renginys vyks Kauno kolegijoje. Auditorija bus patikslinta.