Lapkričio 15–17 d.

Nors pastaraisiais metais Lietuvos darbo rinkos sąlygos ir darbuotojų teisės gerokai pagerėjo, šiuo metu darbo rinkoje pastebimas disbalansas: daug laisvų darbo vietų, o  suinteresuotųjų – itin mažai. Remiantis 2020 m. gruodžio Statistikos departamento duomenimis, nedarbo lygis šalyje siekė 10,6 proc. (kai tuo metu tarp ES šalių – 7,5 proc.), o didžiausias nedarbas Lietuvoje fiksuojamas tarp jaunimo – 30,9 proc.

Kasmetinis Verslo fakulteto Verslo katedros renginys „Verslo dienos 2021“ šiais metais, lapkričio 15–17 dienomis, kviečia Kauno kolegijos studentus atrasti atsakymą į klausimą, kaip formuoti patrauklaus darbdavio įvaizdį, ir gauti už tai 500 eurų premiją!

Jau keletą metų iš eilės renginio formatas nekinta: organizuojamas hakatonas, kuriame į komandas bursis ir realiai įgyvendinamas idėjas konkrečios organizacijos iššūkiams spręsti generuos įvairių sričių specialistai.

Renginio tematiką šiais metais padiktavo socialinis Verslo katedros socialinis partneris „Teltonika Networks“ – sparčiai auganti technologijų kompanija, gaminanti profesionalią tinklo įrangą tarptautinėms rinkoms. Organizacija žmogiškųjų išteklių srityje išsikėlusi itin ambicingus planus: iki kitų metų pabaigos siekia turėti 1 800 darbuotojų visame pasaulyje, o per 10 metų – suburti 5 000 darbuotojų Lietuvoje ir tiek pat regionų atstovybėse.

Naujos kartos kandidatai kaip niekada anksčiau nori žinoti daugiau apie potencialų darbdavį, tad tris dienas trunkančio renginio „Verslo dienos 2021“ metu komandos aiškinsis ir bandys atrasti atsakymą, kaip „Teltonika Networks“ formuoti patrauklaus darbdavio įvaizdį. Pirmąją dieną, lapkričio 15-ąją,  komandos domėsis įžvalgomis, dalyvaus diskusijose ir plės sąmoningumą tematiniame lauke. Antrąją dieną lankysis pačioje organizacijoje ir stengsis labiau ją išanalizuoti atlikdami įvaizdžio analizę, tyrimą bei konsultuodamiesi su mentoriais. Finalinę dieną, lapkričio 17-ąją, komandos pademonstruos intensyvių dirbtuvių metu subrandintas idėjas.

Kviečiame visų studijų programų studentus priimti „Teltonika Networks“ mestą iššūkį ir varžytis dėl 500 eurų vertės prizo!

Registracija vyksta iki lapkričio 12 d.