Gruodžio 2–3 dienomis

 

Nepaisydamas šiandieniniame kontekste kylančių iššūkių, tradicinis renginys „Verslo dienos 2020“ sugrįžta su trenksmu, kviesdamas nuotoliniu būdu  Kauno kolegijos studentus ir bendruomenę pasinerti į verslo pasaulį! Šiais metais gruodžio 2–3 dienomis vyksiančio renginio tema „Meteoritų lietus lėmė dinozaurų išnykimą. Ar COVID-19 įšaldys verslą?“

Šių dienų aktualijų renginiui padiktuota tema bus siekiama išsiaiškinti, geras ar blogas meteoras duos kryptį verslui? Pirmąją renginio dieną organizatoriai kviečia išgirsti verslo atstovų istorijas ir drauge išsiaiškinti, su kokiais iššūkiais susiduria jų atstovaujamas verslas COVID-19 pandemijos metu, kaip iš to galima laimėti, kokios galimos sėkmės istorijos ir ko galima iš to pasimokyti?

Išklausius intensyvų seminarų ciklą, „Verslo dienos 2020“ dalyvių lauks kūrybinės dirbtuvės, kurių metu į komandas suskirstyti skirtingų studijų programų studentai spręs konkrečios verslo srities problemas. Registruotis į kūrybines dirbtuves galima kaip 4 asmenų komandai arba individualiai iki lapkričio 30 dienos.

Gruodžio 2 dienos transliaciją galima pamatyti  čia.

Gruodžio 3 dienos transliacija vyks čia.