Balandžio 17 d.

09:00 val.

Aktų salė

Jau šį antradienį, balandžio 17 d., Kauno kolegijoje vyks Vadybos ir ekonomikos fakulteto organizuojama kasmetinė studentų mokslinė–praktinė konferencija „Verslo aktualijos būsimųjų specialistų požiūriu 2018“, skirta įsitraukti studentus į mokslinę–praktinę veiklą bei pristatyti savo atliekamus tyrimus.

Konferencijos metu į verslo aktualijas bus žvelgiama akademinio jaunimo, – būsimųjų specialistų, – akimis: studentai pristatys savo atradimus, tyrimus bei naujas idėjas ir kvies diskutuoti ekonomikos, vadybos, teisės ir kitais svarbiais klausimais.

Šiais metais į diskusiją apie tai, kas aktualu verslui, įsitrauks ir savo srities specialistai: UAB „Hegelmann Transporte“ finansų direktorius Vytis Arlauskas bei Mykolo Romerio universiteto bei Kauno kolegijos lektorė Gintarė Gulevičiūtė.

Konferencijos dieną, studentai aprėps platų spektrą aktualiausių temų: klientų poreikių tenkinimą kintančioje verslo aplinkoje, paslaugų verslo inovatyvius sprendimus, šiuolaikinę teisę šimtmečio patirties perspektyvoje, logistikos procesų valdymo aktualijas, turizmo bei laisvalaikio paslaugų vystymo perspektyvas, verslo iššūkius bei galimybes šalies ekonomikos kontekste.

Pagal tyrimų kryptį bei tematiką, darbas vyks trijose sekcijose: į verslo aktualijas bus gilinamasi būsimųjų vadybos, apskaitos ir finansų bei teisės  specialistų požiūriu.

Kviečiame dalyvauti!