Gruodžio 7 d.

10.00–12.30 val.

Tradiciškai gruodžio 7-ąją nuo 10 val. Verslo fakulteto Vadybos ir teisės katedra minės Teisininkų dieną 2021. Šiais metais renginys orientuojamas į profesines galimybes. „Studijas baigiau, o kas toliau?“ – tai klausimas, kuris mintimis palydi ne vieną ką tik diplomą atsiėmusį jauną specialistą, o geriausias būdas ieškoti savo kelio – remtis kitų pavyzdžiais. Kur slypi teisininko profesijos patrauklumas ir kokia tikimybė, baigus studijas, rasti darbą pagal profesiją? Apie visa tai pasakos Kauno kolegijos Teisės studijų programos absolventai, įvairių sričių profesionalai.

Šiais metais „Teisininkų diena 2021“ vyks diskusijos formatu. Renginį moderuos Vadybos ir teisės katedros dėstytojai Nerija Kovalenkovienė ir Mindaugas Slavinskas, kurie apie profesijos subtilybes reflektuos su įvairaus laikotarpio laidų Teisės studijų programos absolventais. Renginio svečiai turės proga išsamiau išgirsti realias patirtis apie darbo specifiką antstolio kontoroje, Kauno miesto Vaiko teisių apsaugos skyriuje, probacijos tarnyboje, kriminalinėje policijoje, taip pat susipažinti su teismo posėdžių sekretoriaus profesija bei išgirsti, kaip teisininko žinios gali pasitarnauti nuosavame versle.

RENGINIO PROGRAMA

10.00–10.10 val. Renginio atidarymas. Verslo fakulteto Vadybos ir teisės katedros vedėjos Aušros Arminienės sveikinimo žodis.
10.10–12.00 val. Diskusija „Studijas baigiau, o kas toliau?“
12.00–12.30 val. Renginio apibendrinimas.

Renginys vyks nuotoliniu būdu.