2019 m. kovo 28 d.

09.00–13.00 val.

Pramonės pr. 20, Kaunas

Kovo 28 dieną Kauno kolegijoje vyksiančiame tarptautiniame studentų masažo čempionate masažais bus lepinami Nacionalinio Kauno dramos teatro aktoriai – tokią dovaną jaunieji masažo specialistai jiems skiria Tarptautinės teatro dienos proga.

Kauno kolegijos Medicinos fakultetas tarptautinį studentų masažo čempionatą organizuoja jau aštuntąjį kartą, o kasmet masažo modeliais tampa garsūs žmonės: kultūros veikėjai, sportininkai. Nacionalinio Kauno dramos teatro vadovas Egidijus Stancikas buvo vienas iš praėjusių metų svečių, išbandžiusių masažą, o šįkart ant masažo stalų atsipalaiduos ir daugelis jo vadovaujamo teatro aktorių.

Savo įgūdžius ir masažo technikas čempionate demonstruos 13 su reabilitacija ir SPA sritimis susijusių studijų programų studentų iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ir Ispanijos. Masažų atlikimą vertins kompetentinga tarptautinė teisėjų komisija, kurios vienas iš narių – Tarptautinės masažo asociacijos įkūrėjas ir vadovas Jeppe Tengbjerg’as.

Masažo čempionato nugalėtojo titulas jau du metus iš eilės atiteko Kauno studentams – pirmąją vietą praėjusiais metais iškovojo Kauno kolegijos studentas Ričardas Kazinėc, 2017-aisais – Vilius Montvidas.

Daugiau apie masažo čempionatą galima sužinoti konkurso interneto puslapyje.