2024 m. balandžio 30 d.

18 val.

Kauno kolegijos Tauragės skyriaus III aukšto fojė

Artėja Tarptautinė džiazo diena, balandžio 30-oji, – daugiau nei prieš dešimtmetį UNESCO pradėta iniciatyva, tapusi gražia tradicija, suburianti margą džiazo bendruomenę – šios laisvės muzikos kūrėjus, atlikėjus ir mėgėjus visame pasaulyje. Tarptautinę džiazo dieną 2024 metais visame pasaulyje minės per 190 šalių. Kviečiame dalyvauti renginyje ir mėgautis paruošta programa.

Balandžio 30 d. 18 val. minėkime Tarptautinę džiazo dieną kartu Kauno kolegijos Tauragės skyriuje. Rekomenduojame atsinešti savo sulankstomą kėdutę ar sėdmaišį. Įėjimas nemokamas.

„CinAmono“ yra teatrinės atmosferos, šiek tiek magiško ceremonialo, įtraukiantis, labai įdomus ir profesionalus kolektyvas, kurio kūrybinę šerdį sudaro Lauros Budreckytės ir Vyčio Nivinsko tandemas. Dažnai jų bendros kūrybos ašimi tampa gera poezija, reikalaujanti išskirtinio garsyno ir sugestijos. Ryškūs būviai, ypatingos melodijos ir plačios, prireikus lengvai prasiplečiančios, erdvės improvizacijai. Kadangi tai yra tikras solistų ansamblis, temų plėtojimas išauga į labai vešlias, turtingas monologų ir pokalbių serijas, papildomas padrąsinimo ir nuostabos emocijų ženklų iš publikos.

Pagrindinis rėmėjas: Tauragės rajono savivaldybė.
Informaciniai rėmėjai: Tauragės radijas, Tauragės žinios, Tauragės kabelinė televizija.