Pradžia: Kovo 19 d.

Pabaiga: Kovo 23 d.

Žr. detalią programą

2018 metų kovo 19–23 dienomis Kauno kolegijoje vyksta jubiliejinė dešimtoji Tarptautinė savaitė „Going International“, subūrusi akademinę bendruomenę ir veiklos pasaulio atstovus iš Lietuvos ir dvidešimties užsienio šalių. Jau rytoj, trečiadienį, prasideda intensyvus paskaitų maratonas – kviečiame susipažinti su renginio programa.

Pasak  Tarptautinės savaitės organizatorių, įvairaus tipo renginiai suteiks galimybę Kauno kolegijos bendruomenei plėtoti bendradarbiavimo ryšius inicijuojant ir įgyvendinant tarptautinius projektus, susijusius su studijų proceso ir turinio modernizavimu, mokslo taikomosios veiklos plėtra, kvalifikacijos tobulinimu.

Kaip ir kasmet, per tarptautinę savaitę Kauno kolegijos akademiniuose padaliniuose paskaitas veda ir susitikimuose dalyvauja profesionalai, atvykę iš Turkijos, Bulgarijos, Belgijos, Pietų Afrikos Respublikos, Danijos, Serbijos, Izraelio, Kinijos, Ispanijos, Suomijos ir kitų valstybių. Paskaitomis siekiama skatinti mokslinę diskusiją tarptautinio aktualumo temos.