Kovo 26 d.

Kauno kolegija

2019 metų kovo 26 dieną Kauno kolegijoje vyks penktoji tarptautinė konferencija „Inovatyvios (eko)technologijos, verslumas ir regionų plėtra“ (angl. Innovative (Eco)Technology, Entrepreneurship and Regional Development, IECOTERD). Konferencija yra viena iš kasmet Kauno kolegijoje organizuojamos Tarptautinės savaitės renginių, atskleidžiančių daug galimybių plėsti akiratį, megzti kontaktus, bendradarbiauti, dalintis patirtimi su užsienio kolegomis, generuoti idėjas ateities projektams ir tobulinti jau įgyvendinamus.

Konferencijos tikslas – skatinti mokslinę diskusiją apie naujausias technologijas ir jų pritaikymo versle, pramonėje bei sveikatos priežiūros, globos (rūpybos) įstaigose galimybes, orientuojantis į regionų plėtrą. Išskirtinis dėmesys skiriamas žaliosioms technologijoms, tvariam regionų vystymuisi.

Konferencijos dalyvio mokestis – 30 eurų. Į mokestį įskaičiuota: spausdinta konferencijos programa, atmintukas su konferencijos plenarinio posėdžio pranešimų medžiaga, vaišės per pietus ir kavos pertraukas. Pažymėtina, kad Kauno kolegijos darbuotojams mokestis netaikomas!

Rekvizitus mokėjimui galima rasti registracijos formoje.

Kviečiame į konferenciją registruotis internetu iki 2019 metų vasario 15 dienos.

Pranešimų pagrindu parengti ir atrinkti straipsniai priklausomai nuo tematikos bus publikuojami konferencijos e. leidinyje „Innovative (Eco)Technology, Entrepreneurship and Regional Development“ arba mokslo darbų leidinyje „Dekoratyviųjų ir sodo augalų sortimento, technologijų ir aplinkos optimizavimas“.

Suredaguoti ir parengti naudojant APA citavimo stilių straipsniai (pavyzdį žiūrėti čia) priimami iki 2019 metų kovo 3 dienos. Straipsnius įkelti čia.

Dėl papildomos informacijos kreiptis el. paštu iecoterd.conference@go.kauko.lt arba telefonu (8 37) 760306.