2021 m. vasario 17 d.

Kaip ir kasmet, puoselėdama tradiciją, vasario 17 d., trečiadienį, 10 val. Turizmo ir laisvalaikio vadybos katedra kviečia Kauno kolegijos dėstytojus ir studentus  drauge paminėti profesinę šventę – Tarptautinę gido dieną 2021!

Virtualaus renginio metu, dėmesys šiemet bus sutelktas į šių dienų aktualijas – per pasaulį nuvilnijusi pandemijos banga šios profesijos atstovams iškėlė vieną pagrindinių uždavinių pasitelkti kūrybiškumą ir ekskursijas pradėti organizuoti kitokiu formatu.

Renginio metu turėsime progą išgirsti apie naujas kelionių tendencijas – Panevėžio plėtros agentūros Turizmo projektų vadovė Vilanda Reikalienė supažindins su pramoninio turizmo inicijavimu ir vystymu Panevėžyje.

Iš karto po to išsiaiškinsime, ar karantinas profesionaliam gidui galimybė, ar bausmė. Atsakymą į šį klausimą padiktuos Kauno miesto gidė Aida Čepienė.

Vėliau turėsime galimybę pasivaikščioti ir pasižvalgyti po įspūdingas Kauno gatves,  kurios miesto veidą keičia įspūdingais menininkų sukurtais grafičiais. Šiomis gatvėmis pavedžios ir viktoriną surengs Kauno miesto gidė Diana Dubatauskienė.

Renginį vainikuos keliautojos Agnės Sirgėdaitės egzotiški įspūdžiai iš Balio bei Indonezijos.

Renginį organizuojantys Turizmo ir laisvalaikio vadybos katedros studentai neabejoja, kad laukia itin įdomių bei aktualių įžvalgų, tad kviečiame nepraleisti ir kartu pasinerti į šią egzotišką ir pasaulėžiūrą praplėsiančią virtualią kelionę!

Renginio transliacija vyks čia.