2022 m. gegužės 25 d.

11 val.

Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto Kalbų centras gegužės 25 d. 11 val. (Lietuvos laiku) kviečia Kauno kolegijos dėstytojus dalyvauti virtualiame renginyje „T.E.A.M.I. Online Launch Networking Event“, kuriame tyrimais ir įžvalgomis apie emocijų ir emocinio intelekto įtaką darbinėje veikloje: planuojant laiką, priimant sprendimus, valdant sudėtingas situacijas, atskleidžiant kūrybiškumą, kuriant darbo santykius su kolegomis ir studentais, skiriant laiką savišvietai ir sveikatos tausojimui, dalysis ekspertai – mokslininkai ir praktikai – iš septynių šalių: Italijos, Graikijos, Portugalijos, Norvegijos, Rumunijos, Turkijos  ir Lietuvos.

Pirmojoje renginio dalyje praktikai ir teoretikai iš Italijos kvies „pasimatuoti“ emocijas, papasakos apie „užkrėtimo“ jomis efektą, socialinį-emocinį mokymąsi ir įgūdžius bei divergentinį mąstymą.

Antrojoje renginio dalyje dalyviai galės pasirinkti temines kryptis, kurios kūrybiškai „įrėmintos“ į spalvų paletę:

    • Raudonasis kambarys. Teminė kryptis – strategavimas ir emocijos;
    • Purpurinis kambarys. Teminė kryptis – sveikata ir emocijos;
    • Mėlynasis kambarys. Teminė kryptis – tyrimai ir emocijos;
    • Žaliasis kambarys. Teminė kryptis – refleksijos ir emocijos;
    • Geltonasis kambarys. Teminė kryptis – praktika ir emocijos.

Norintys dalyvauti renginyje turi užpildyti registracijos formą. Ją rasite čia. Užpildžiusiems formą el. paštu bus atsiųsta prisijungimo į renginį nuoroda.

Renginio programa

Renginys yra „Erasmus+“ projekto T.E.A.M.I. („Training Emotionally Intelligent and Acceptant Mindsets for Inclusion“), kurio tikslas – įsisavinti ir taikyti koučingo* bei socioemocinio ugdymo metodus mokymo procese, dalis.

Renginys vyks „Zoom“ platformoje, anglų kalba. Trukmė – 2 val.

Maloniai kviečiame registruotis!

* koučingas (liet. ugdomasis vadovavimas) tai – unikali metodika, kuri remiasi specialiomis klausimų uždavimo technikomis, leidžiančiomis paskatinti užsibrėžti ambicingus tikslus, numatyti veiksmus jiems pasiekti ir užtikrinti vidinį balansą darbiniame ir asmeniniame gyvenime.