Lapkričio 23 d.

10–12 val.

Verslo fakultetas (Pramonės pr. 20, Kaunas)

Ieškai savęs darbo rinkoje? Nuolat suki galvą nuo ko pradedama sėkminga karjera? Galvoji, kaip pasirinkti organizaciją, kurioje norėtum save realizuoti? O galbūt visada svajojai dirbti banke?

Kviečiame į susitikimą su trimis „Swedbank“ vadovėmis, kurios atvyksta pasikalbėti bei pasidalyti savo patirtimi. Jokių šabloniškų prezentacijų, tik atviras ir paprastas pokalbis apie tai, kas rūpi tau, kaip jaunam, savo karjerą planuojančiam būsimam specialistui.

Na, o jei visada svajojai dirbti banke – šio susitikimo praleisti tiesiog negali! Pasinaudok proga megzti ryšius, o ne kojines ir galbūt jau kitą dieną prisijungsi prie „Swedbank“ komandos.

Susitikime dalyvaus:

    • Ramutė Valiulienė, Kauno kolegijos absolventė. Darbo stažas „Swedbank“ – 35 m., iš jų – 15 m. vadovavimo įvairių skyrių komandoms patirtis.
    • Agnė Švelnienė, karjeros kelią pradėjusi nuo praktikantės, vėliau stažuotojos pozicijų. Darbo stažas „Swedbank“ – 6m., iš jų 2,5 m. vadovės pozicijoje.
    • Erika Žarnauskaitė, užtikrintas karjeros kelias Konsultacijų centre nuo konsultantės iki vadovės. Darbo stažas„ Swedbank“ – 6m., iš jų 1,5 m. vadovės pozicijoje.

Daugiau informacijos apie karjeros planavimą, darbo, praktikos ir savanorystės pasiūlymus rasi čia.