Gruodžio 8 d.

11.00–15.00 val.

 

Kauno rotušės aikštė

Jau septintą kartą Kauno kolegija kartu su labdaros ir paramos fondu „Maisto bankas“ kviečia dalyvauti tradicija tapusiame renginyje „Studentiška lėkštė šilumos“. Jo metu Kauno kolegijos ir „Maisto banko“ bendruomenės kvies pasivaišinti kava, arbata, Kauno kolegijos studentų keptais sausainiais ir paaukoti tiems, kuriems labiausiai to reikia.

Gerumo akcija vyks gruodžio 8 dieną, sekmadienį, Rotušės aikštėje 11.00–15.00 valandomis. Renginio metu nuobodžiauti neleis jungtinio Kauno kolegijos ir Juozo Gruodžio konservatorijos ansamblio solistų atliekami muzikiniai kūriniai.

Akcijos „Studentiška lėkštė šilumos“ organizatoriai siekia atkreipti visuomenės dėmesį į skurdo problemas, todėl surinktos lėšos bus paaukotos vargstantiems Lietuvos gyventojams. Studentai kartu su „Maisto banku“ primena, kad Lietuvoje skurdo riziką patiria kas penktas žmogus, t. y. beveik 19 proc. gyventojų.

Renginyje gali būti fotografuojama ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti patalpinti viešai prieinamose vietose: socialiniuose tinkluose, žiniasklaidoje bei tolimesnėje renginio komunikacijoje.