Gruodžio 9 d.

13.45–18.00 val.

Rotušės aikštė

Prasidėjus adventui, Kauno kolegija miesto ir visą akademinę bendruomenę kviečia dalyvauti jau tradicija tapusiame renginyje „Studentiška lėkštė šilumos“ ir tokiu būdu sušildyti savo kūną sriuba, o širdį – gerais darbais.

Kauno kolegija kartu su labdaros ir paramos fondu „Maisto bankas“ gruodžio 9 dieną, sekmadienį, minės Šv. Mikalojaus dienos šventę. Tądien Rotušės aikštėje 13.45–18.00 valandomis Maisto technologijos katedros studentai ir dėstytojai miestiečiams dalins sriubą, kuria kvies sušilti ir aukoti. Akcijos „Studentiška lėkštė šilumos“ metu nuobodžiauti neleis jungtinio Kauno kolegijos ir Juozo Gruodžio konservatorijos ansamblio solistų atliekami muzikiniai kūriniai.

Visi, kurie sekmadienį lankys pagrindinę miesto eglę, raginami akimirkai sustoti ir padaryti gerą darbą tiems, kuriems labiausiai to reikia. Akcijos „Studentiška lėkštė šilumos“ organizatoriai  siekia atkreipti visuomenės dėmesį į bado, skurdo problemas. Studentai primena, kad Lietuvoje skurdo riziką patiria kas penktas žmogus ir tai sudaro net 23 procento gyventojų. Šis skaičius – didžiausias Baltijos šalyse.