Rugsėjo 23 d.

10–15.30 val.

Kauno kolegijos stadione (Pramonės pr. 20, Kaune)

Kauno kolegijos Sporto centras kviečia susiburti nuotaikingoms treniruotėms sporto ir sveikatingumo šventėje „Sporto lavina“. Nemokamų treniruočių sesiją rugsėjo 23-ą dieną Kauno kolegijoje ves patyrę treneriai, pristatysiantys itin naudingas kūnui, savijautai ir nuotaikai grupines treniruotes.

10–15.30 valandomis kolegijos bendruomenė laukiama Kauno kolegijos stadione (Pramonės pr. 20, Kaune). Treniruotės ypač rekomenduotinos pradedantiesiems ar niekada nesportavusiems žmonėms, kurie nori išbandyti šį tą naujo.

Sporto ir sveikatingumo šventė „Sporto lavina“ yra viena iš Švietimo, Mokslo ir Sporto Ministerijos patvirtinto projekto „Sportinis progresas“ veiklų. Šio projekto tikslas yra Lietuvos kolegijų studentų fizinio aktyvumo skatinimas per masinius sporto renginius.

Stiprinkime kūną ir imunitetą kartu!

Treniruočių tvarkaraštį rasite žemiau:

Renginyje gali būti fotografuojama ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti patalpinti viešai prieinamose vietose: socialiniuose tinkluose, žiniasklaidoje bei tolimesnėje renginio komunikacijoje.