Rugsėjo 18 d. 18:00 val.

Aktyvaus judesio studija, Pramonės pr. 22, I aukštas

Kauno kolegijos šiuolaikinių šokių grupė „KauKo“ ieško naujų narių ir šokio bičiulių!

Esi neabejingas šiuolaikinio šokio dinamikai ir ritmui? Nori pažinti modernių šokių meną? „KauKo“ laukia tavęs! Rugsėjo 18 dieną, 18 valandą ateik į treniruotę visiems ir puikiai praleisk laiką šiuolaikinės muzikos ir šokėjų apsuptyje. Susitikime Aktyvaus judesio studijoje (Pramonės pr. 22,  I aukštas).

Jungtis į komandą kviečia visuomenei žinomas šokio meistras, šokių studijos „Me Gusta“ treneris, Edvardas Ščeniovas, kuriam talkins Kauno kolegijos studentas, be šokio gyventi negalintis Edgaras Skrodenis!

Edvardas savo unikalius sugebėjimus demonstruoja ne tik šokių aikštelėse ar treniruodamas savo grupes, tačiau ir dalyvaudamas įvairiose televizijos laidose – „Tu gali šokti“, „Šok ir lieknėk“ ir kt. Jaunasis kolega Edgaras aktyviai dalyvauja visuose aukštosios mokyklos renginiuose, nuolat organizuoja flashmob‘us, kuriais išjudina net labiausiai sustingusį žiūrovą.

Šiuolaikinių šokių grupė „KauKo“ 2017-aisiais iškovojo pergalę Estijoje, Tartu mieste vykusiame čempionate „European Cup 2017“. Daugiau apie įspūdžius po pergalės žiūrėkite videosiužete:

https://www.facebook.com/Kauno.kolegija/videos/10157789195890696/