Sausio 25 d. – kovo 10 d.

Kauno kolegijos Tarptautinių ryšių skyrius informuoja, kad sausio 25 d. – kovo 10 d. vykdoma studentų, norinčių dalyvauti „Erasmus+“ / „Nordplus“ studentų mainų programose, registracija atrankai. Pageidaujantys 2021–2022 mokslo metų rudens semestre studijuoti užsienyje arba 2020–2021 mokslo metų pavasario semestre užsienyje atlikti praktiką, kviečiami pildyti šią registracijos anketą.

Minimali mobilumo trukmė: studijoms – 3 mėnesiai, praktikai – 2 mėnesiai.

Atkreipiame dėmesį, kad Kauno kolegijos studentams, dalyvaujantiems „Erasmus+“ programoje, yra skiriamas kofinansavimas. Jei dėl COVID-19 susidariusios situacijos atvykus į kitą šalį reikėtų saviizoliuotis, stipendija skiriama ir už šį periodą. Taip pat daugelyje institucijų yra galimybė studijuoti ar atlikti praktiką nuotoliniu būdu. Dėl priėmimo sąlygų ir studijų / praktikų organizavimo užsienio institucijose, studentai gali kreiptis į savo fakulteto tarptautinės veiklos koordinatorių. Daugiau informacijos rasite čia.

Kauno kolegija jau dvidešimtus metus dalyvauja „Erasmus+“ programoje ir savo bendruomenės nariams suteikia galimybę studijuoti, atlikti praktiką, dalyvauti tarptautiniuose projektuose, konferencijose, parodose ar kituose renginiuose užsienyje. Aukštoji mokykla šiuo metu bendradarbiauja su 37-iomis pasaulio šalimis.