Kauno kolegijos studentų atstovybė sveikina prisijungus prie Kauno kolegijos bendruomenės ir kviečia sudalyvauti pirmakursių stovykloje „Studentynės“!

Stovykloje siekiama naujuosius bendruomenės narius supažindinti su kolegijos bendruomene ir suteikti galimybę daugiau sužinoti apie studentų gyvenimą bei studijų programas iš pirmųjų lūpų.

Stovyklos organizatoriai, studentai, žada, kad stovykloje nuobodu nebus – dalyvių lauks olimpinių žaidynių̨ atmosfera! Stovykloje kiekvienas dalyvis galės suremti jėgas su kitais stovykloje esančiais pirmakursiais, kartu linksminsis, vykdys įvairias rungtis, atstovaus savo šalį ir turės išskirtinę galimybę susipažinti su Kauno kolegija bei studentišku gyvenimu.

Kiekvieno studento atvykimą, apgyvendinimą, maitinimą ir visus būtinus reikmenis užtikrins Kauno kolegijos studentų atstovybė.

Bilietai: Bilietus galima įsigyti paspaudus čia. Perkant įvesti saugos kodą „KKFUXAS21“. Bilietų skaičius ribotas, tad kviečiame nedelsti ir bilietus įsigyti jau dabar, o tolimesnę informaciją kiekvienam studentui perduos organizatoriai asmeniškai.

Vieta: Banginio sodyba.

Stovyklų datos:

  • Pirmoji stovykla: 08.23 – 08.25
  • Antroji stovykla: 08.27 – 08.29

Nepamiršk su savimi turėti stovyklos bilietą, galiojantį galimybių pasą, drabužių, kurių nebūtų gaila išsitepti ir pačią geriausią nuotaiką!