Spalio 11–30 d.

Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Jaunimo, meno ir muzikos skyrius (A. Mapu g. 18, Kaunas)

Iki spalio 30 d. Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Jaunimo, meno ir muzikos skyriuje (A. Mapu g. 18, Kaunas) eksponuojama personalinė Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto Menų akademijos Dizaino studijų programos dėstytojos, dizainerės, meno licenciatės, Lietuvos dizaino asociacijos narės Gintarės Jarašienės fotografijos paroda „Jūros impresijos“.

„Jūra teikia džiaugsmą, įkvepia svajoti ir kurti. Tai vienas iš gražiausių gamtos tvarinių. Žvelgiant į ją, neįmanoma antrą kartą pamatyti ar užfiksuoti tokio paties reginio, kadangi jūra – nuolatos besikeičianti, skatinanti žavėtis ja kiekvieną akimirką. Jūros vandenyje mirguliuoja saulės šviesa, dangaus ir debesų atspindžiai, keičiasi jo koloritas. Savitą muzikos skambesį kuria besiritančios bangos ir klykaujančios žuvėdros. Bet kartais viskas nutyla ir nurimsta. Tada apima nuostabi ramybė“, – įkvepiančiai apie pasirinktą fotografijų motyvą pasakoja dizainerė, – „Fotoaparatu fiksuoju akimirkas, kurias sukuria ir meninius sprendimus joms pasiūlo pati jūra.“

Grafinio dizaino srityje dirbančiai, parodose, konkursuose, įvairiuose respublikiniuose ir tarptautiniuose projektuose dalyvaujančiai G. Jarašienei fotografija yra ir dalis jos darbo, ir aistringas laisvalaikio pomėgis.