2022 m. rugsėjo 8 d.

10 val.

BLC verslo lyderių centras (K. Donelaičio g. 62, Kaunas)

Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto Kalbų centras kviečia Lietuvos bendrojo ugdymo, profesinių ir aukštųjų mokyklų visų disciplinų pedagogus dalyvauti konferencijoje „Koučingo metodo taikymas ugdymo procese“, kurioje žiniomis apie pagalbą socialiai jautresniems besimokantiesiems dalysis pranešėjai iš Italijos ir Lietuvos. Konferencija vyks rugsėjo 8 d. (ketvirtadienį) 10.00 val. BLC verslo lyderių centre (K. Donelaičio g. 62, Kaunas). Kalbų centro organizuojama konferencija yra Kauno kolegijos vykdomo „Erasmus +“ KA 2 projekto „Social Mobility for Disadvantaged Learners“ baigiamasis renginys.

„Ugdomasis vadovavimas, kuris įprasčiau visuomenėje įvardijamas kaip koučingas, pedagogams yra itin svarbi kompetencija“, – sako projekto koordinatorė Lietuvoje, Kalbų centro lektorė Ieva Brazauskaitė-Zubavičienė ir akcentuoja, kad pranešimus konferencijoje skaitys ilgametę patirtį ir savo tikslinių auditorijų pasitikėjimą įgiję profesionalai-ekspertai.

Renginį gerųjų patirčių pasidalijimu apie įgyvendinto „Erasmus +“ projekto poveikį ir naudą visuomenei pradės Kalbų centro lektorė Asta Pukienė kartu su I. Brazauskaite-Zubavičiene.

Programą pranešimu „Coaching Millennials and Leadership: a Forward-looking Perspective“ papildys neurolingvistinio programavimo specialistė LEGO Serious Play™, sąmoningumo trenerė (angl. Mindfulness Based Stress Reduction), holistika besidominti koučerė Claudia Consuelo Saccone iš Italijos. Į Kauną atvykusi viešnia akcentuos, kodėl mileniumo kartos atstovų koučingo metodikos išmanymas bei jos taikymas dirbant su mokyklinio amžiaus jaunuoliais, kurie namuose ar mokykloje susiduria su sunkumais, yra toks vertingas.

Sertifikuotas koučingo supervizijų specialistas ir komandų integratorius, verslininkas, mentorius Rolandas Juraitis dalysis įžvalgomis pranešime „Individualus, grupinis ir komandinis koučingas ugdymo procese“. Pranešėjas paaiškins, koks koučingo tipas ir kada yra tinkamiausias naudoti dirbant su studentais. Ekspertas R. Juraitis konferencijos metu taip pat surengs užsiėmimą „Grupinio koučingo praktinis taikymas“, kurio metu dalyviai turės galimybę susipažinti su idėjos / klausimo / problemos atrankos, GRF, GROW metodų panauda.

Koučingo specialistė, trenerė ir mentorė, finansų ir karjeros konsultantė, strategijų kūrėja, „Compensa Life Vienna Insurance Group SE“ Lietuvos filialo atstovė, skyriaus vadovė Dominyka Jaškutė dalysis asmenine profesine patirtimi pranešime „Koučingo taikymas praktikoje. Asmeninė istorija“.

Registracija į konferenciją vyksta iki rugsėjo 6 d. (antradienio) 12.00 val.

Konferencijos kalbos – anglų, lietuvių.

Dalyviams bus išduodami įgytas žinias patvirtinantys pažymėjimai.

Numatomas vietų skaičius dalyviams – 30. Dalyvavimas ir maitinimas dalyviams – nemokami.

Išsamesnė informacija teikiama: el. p. ieva.brazauskaite@go.kauko.lt arba tel. 8 686 76781.

Renginyje bus fotografuojama ir filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti patalpinti viešai prieinamose vietose: socialiniuose tinkluose, žiniasklaidoje bei tolesnėje renginio komunikacijoje.