Gruodžio 5 d.

12:00

Vadybos ir ekonomikos fakulteto sporto salė

Po nedidelės pertraukos Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto Sporto vadybos katedra vėl ruošiasi atgaivinti tradiciją – minėti savanorystės dieną. Kauno kolegijoje svečiuosis Kauno miesto savivaldybės globos namų auklėtiniai, kurie dalyvaus katedros inicijuojamoje socialinėje akcijoje „Pažink aktyvų laisvalaikį“.

Šios akcijos metu Sporto vadybos trečiakursiai kartu su lektore Jolanta Simanavičiene svečius supažindins su  aktyvaus laisvalaikio formomis. Šios iniciatyvos tikslas – įsitraukiant į savanorišką veiklą, įprasminti savo, kaip specialisto, įgūdžius bei prisidėti prie visuomenės integracijos į sportines veiklas.  Kauno kolegijos studentai pasiruošę pademonstruoti įvairius fizinio aktyvumo būdus – svečių iš vaikų globos namų lauks ne tik įvairūs žaidimai, bet ir įdomūs konkursai.

Kaip teigia Sporto katedros vedėjas dr. Andrius Brusokas, savanorystė – prioritetinė sporto vadybos katedros sritis. „Dažnai su Sporto vadybos studentais savanoriaujame įvairiuose renginiuose, dalyvaujam kitų organizacijų organizuojamose iniciatyvose, o štai šiais metais nusprendėme suorganizuoti socialinę akciją ir pasikviesti svečius pas save“.

Jei mėgstate aktyviai leisti laiką bei knieti sužinoti, kokias judėjimo formas pasirinkti, antradienį nuo 12 val. galite užsukti į Pramonės pr. 20 esančią Sporto salę (I aukštas), kurioje lauks su aktyvaus laisvalaikio formomis supažindinti pasiruošę būsimieji sporto vadybininkai.