2024 m. kovo 13 d.

10.30–13.00 val.

Aktyvaus judesio studija (Pramonės pr. 22, Kaunas)

Kasmet Kauno kolegijos Sveikatingumo ir sporto centro organizuojama pavasario judesio fiesta šiemet vėl kviečia dalyvauti nuotaikingose treniruotėse ir pavasarį pasitikti aktyviai. Net 120 minučių trukmės nemokamų treniruočių sesiją kolegijoje ves keturi patyrę treneriai: Karolina Krasickienė, Augustinas Kazlauskas, Vilma Kučiakienė ir Nelia Čeponienė.

Kovo 13 dieną nuo 10.30 val. visų bendruomenės narių lauksime Aktyvaus judesio studijoje (Pramonės pr. 22, Kaunas). Organizatoriai pažada, kad ši treniruočių sesija bus tikras energijos užtaisas!

Rytą pradėsime su Karolina Krasickiene, kuri ves Warm Up treniruotę. K. Krasickienė yra grupinių treniruočių instruktorė, vedanti Zumba Fitness ir viso kūno stiprinimo treniruotes. Karolinos šūkis: „Galia yra šokį paversti sportu!“.

Augustinas Kazlauskas kvies į nuotaikingą mankštą ir šokį derinančią Zumba Fitness treniruotę. A. Kazlauskas yra studijos „Šok ir tu“ įkūrėjas, profesionalus šokėjas, pasirodęs scenoje su pasaulinio lygio muzikos žvaigždėmis: Snap, La Bouche, Ace of Base, Haddaway, Fancy, Thomas Anders bei Lietuvos muzikos atlikėjais. 2016 m. Lietuvos sportinių šokių čempionato finalininkas ir Lietuvos sportinių šokių šokėjų rinktinės narys; daugybės varžybų Lietuvoje ir užsienyje prizininkas ir finalininkas. Asmeninėje sąskaitoje gausu diplomų, medalių bei virš šimto taurių.

Iš karto po to jūsų lauks Functional Training treniruotė su Vilma Kučiakiene, kuri yra daugkartinė įvairių Lietuvos bei tarptautinių aerobikos seminarų, konvencijų, mitybos, sporto psichologijos kursų dalyvė. Treniravimo patirtis – 28 metai. V. Kučiakienė taip pat yra daugkartinė Lietuvos bei tarptautinių plaukimo varžybų nugalėtoja. Vilmos šūkis: „Gyvenimas su sportu!“.

Aktyvų rytą užbaigs Pilates užsiėmimas, kurį ves sportinės aerobikos nacionalinės kategorijos teisėja, daugkartinė „Nike“, „Adidas“, „Reebok“, „Vichy“ konvencijų, seminarų dalyvė Nelia Čeponienė. Ji taip pat yra bendrosios gimnastikos federacijos narė, „Euroeducation European Fitness School – Pilates Matwork exercises“ instruktorė, turinti „Fitness Factory“ sporto salės personalinio trenerio sertifikatą (1, 2, 3 lygiai). N. Čeponienė savo kolekcijoje saugo daugybę sertifikatų, padėkos raštų, pažymėjimų ir licencijų.

Pasiimkite sportinę aprangą ir susitikime treniruotėse!

Renginyje gali būti fotografuojama ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti patalpinti viešai prieinamose vietose: socialiniuose tinkluose, žiniasklaidoje bei tolesnėje renginio komunikacijoje.