Gruodžio 7 d.

09:00

Studijų centro konferencijų salė 407 aud.

Gruodžio 7 dieną Kauno kolegijoje lankysis ir viešą paskaitą tema „Laiminčios komandos startinis penketas: sporto šaka, marketingas, komunikacija, transliacijos ir rėmėjai“ skaitys naujienų ir pramogų portalo TV-3 kūrybos direktorius Arvydas Rimas. Susitikimą organizuoja Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto Sporto vadybos katedra.

Paskaitos metu Arvydas Rimas supažindins su sporto transliacijų pardavimo procesu: marketingo, komunikacijos strategijomis, aptars rėmimo koncepciją. Taip pat atskleis populiariausių sporto šakų Lietuvoje transliacijos ypatumus bei tendencijas.

Plačiau apie Arvydą Rimą

Darbo pobūdis
Rimas rūpinasi visų žiniasklaidos koncerno „Modern Times Group“ (MTG) nemokamų televizijos kanalų Lietuvoje (TV3, TV6, TV8), televizijos internete TV3 Play ir radijo stoties „Power Hit Radio“ kūrybine veikla – programų, anonsų, marketingo, komunikacijos strategijos kūrimu, formavimu ir įgyvendinimu. Kaip apibūdina pats TV-3 kūrybos direktorius, jo darbas – tai nuolatinis siekis, kad MTG grupė būtų geriausio ir įdomiausio turinio vystytoja ir transliuotoja Lietuvoje, kad visi MTG transliuotojai (tiek TV, tiek radijas, tiek internetinė erdvė) taptų namais naujoviškai, įdomiai, originaliai ir aktualiai produkcijai.

Išsilavinimas, darbo patirtis
A. Rimas yra įgijęs ekonomisto išsilavinimą. Prieš įsidarbindamas TV3 kūrybos direktoriumi, 15 metų ėjo prekybos tinklo „Palink“ komercijos ir marketingo direktoriaus pareigas. A.Rimas – verslo ir rinkodaros ekspertas, kuris pastaruoju metu vykdė įvairių įmonių verslo ir rinkodaros konsultacijas. Jis taip pat turi ISM lektoriaus patirties: dėsto verslo komunikaciją ir derybas, veda seminarus ir mokymus marketingo bei komunikacijos srityse.