Vasario 7–9 d.

11.45 val.

Litexpo parodų rūmai

„Studijos“ – didžiausia tarptautinė paroda Baltijos šalyse ir svarbiausias žinių bei karjeros planavimo renginys Lietuvoje. Čia pristatomos visos mokymosi, studijų, neformalaus švietimo paslaugos Lietuvoje, savanorystės ir kitos savirealizacijos galimybės, verslo įmonių, kuriančių patrauklias darbo vietas, pasiūlymai, neformalaus švietimo ir saviugdos paslaugos.

Jau vasario 7–9 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ (Laisvės pr. 5, Vilnius) Kauno kolegijos komanda atstovaus savo Alma mater kasmetiniame renginyje „Studijos 2019“. Renginio metu studentai ir dėstytojai pristatys studijų programas ir parodos dalyvius pakvies įsitraukti į aktyvias veiklas.

Prie Kauno kolegijos stendo stojantieji iš pirmųjų lūpų išgirs viską apie studijas, priėmimo į Kauno kolegiją sąlygas, tarptautinių studijų ir praktikos galimybes, studentų laisvalaikį ir gyvenimą bendrabutyje. Kolegijos komanda pasidalins savo patirtimi ir patarimais. Čia bus dalinami informaciniai leidiniai apie visas Kauno kolegijoje vykdomas studijų programas.