Lapkričio 23 d.

12 val.

Lapkričio 23 dieną 12 valandą Pasaulinei geografinių informacinių sistemų (GIS) dienai paminėti Kauno kolegijos Technologijų fakultete organizuojama nuotolinė tarptautinė vaizdo konferencija „GIS Day‘21“. Šiais metais Pasaulinė GIS diena Kauno kolegijoje minima penkioliktąjį kartą.

Per penkiolika metų, lavinant jaunų žmonių erdvinį mąstymą ir supratimą apie GIS taikymą įvairiose profesinėse srityse ir prisidedant prie švietimo būklės gerinimo Lietuvoje, Kauno kolegijoje buvo suorganizuota daugybė seminarų, konkursų, kūrybinių dirbtuvių ir viktorinų, skirtų moksleiviams ir studentams. Kolegijos dėstytojai ir studentai lankėsi Lietuvos vidurinio ugdymo mokyklose ir gimnazijose, kuriose vedė netradicines pamokas GIS tematika. Tarptautinė vaizdo konferencija, pavadinimu „GIS Day“, imta organizuoti 2018 metais.

Šią dieną įvardytų sistemų naudotojai dalijasi įžvalgomis apie geografines informacines sistemas. Geografinių informacinių sistemų technologiniai sprendimai, gaunami rezultatai skatina dalytis žiniomis apie geoerdvinių technologijų panaudojimą, jų supratimą ir pritaikymą aplinkosaugoje, logistikoje, analizuojant ekonominius rodiklius, stebint įvairius statistinius duomenis, vystant miestų infrastruktūrą.

„GIS Day‘21“ konferencijos tikslas – skatinti Lietuvos ir užsienio aukštųjų mokyklų dėstytojus ir studentus domėtis geografinių informacinių sistemų technologijų pritaikymo galimybėmis, dalytis GIS srityje vykdomais mokslo taikomaisiais tyrimais ir jų rezultatus bei gerąja patirtimi. Renginyje pranešimus skaitys Lietuvos, Ukrainos, Turkijos aukštųjų mokyklų dėstytojai, studentai ir absolventai bei Lietuvos verslo sektoriaus įmonių atstovai. Konferenciją moderuos Technologijų fakulteto Pramonės inžinerijos ir robotikos katedros doc. dr. Ina Bikuvienė.

Prie konferencijos prisijungsite paspaudę čia.

Renginys yra nemokamas, tačiau būtina registracija (konferencijos dalyviams bus išduodami elektroniniai pažymėjimai).

Registracija vyks iki lapkričio 22 dienos 10 valandos.

Dėl detalesnės informacijos kreiptis el. pašto adresu ilona.urbanaviciene@go.kauko.lt (Geodezijos studijų programos kuratorė ir konferencijos „GIS Day’21“ organizatorė Ilona Urbanavičienė).

Daugiau informacijos apie „GIS Day’21“ rasite čia.