Spalio 17 dieną (ketvirtadienį)

14.45 valandą

Kauno kolegijos Aktyvaus judesio studija (Pramonės pr. 20, Technologijų fakultetas, I aukštas)

Išgirdusieji žodžių junginį „Jiu-Jitsu“ nesudvejos, kad šis kilęs iš Tolimųjų Rytų. Išties, Jiu-Jitsu (tariama džiu džitsu) yra japonų kovos menas, kurio subtilybių dar mokėsi samurajai, norėdami plikomis rankomis apsiginti nuo kardais ginkluotų užpuolikų. Iš Olandijos į Kauno kolegijos Verslo fakultetą atvykęs studentas Jamalas Bizjan kviečia visus, norinčius artimiau susipažinti su Jiu-Jitsu ir išmokti šio kovos meno pagrindų, dalyvauti teoriniame-praktiniame seminare, kuris vyks spalio 17 dieną, ketvirtadienį, 14.45 val. Aktyvaus judesio studijoje (Pramonės pr. 22, I aukštas).

Pirmoje seminaro dalyje Jamalas Bizjan paaiškins, kas yra Jiu-Jistu, kokia yra šio kovos meno filosofija ir kuo jis gali būti naudingas tuo užsiimantiems. Iš karto po to, seminaro dalyviai atliks apšilimą ir pradės Jiu-Jitsu treniruotę, kurios metu išmoks pamatinių kovos meno technikų. Pabaigoje norintieji galės susikauti su pačiu Jiu-Jitsu treneriu, tokiu būdu patobulindami jau išmoktas technikas.

Norintiesiems dalyvauti – būtina užpildyti registracijos anketą:

Jamalas Bizjan Olandijoje susidomėjo kovos menais ir pradėjo lankyti kik-bokso treniruotes nuo 12 metų. Vėliau Jamalas perėjo prie Jiu-Jistu, o jį treniravo juodąjį diržą iškovojęs profesionalas. Nuo 2016-ųjų, kai pelnė mėlynąjį diržą, Jamalas dalyvauja nacionalinėse varžybose ir yra Olandijos atvirojo čempionato 2016 nugalėtojas bei Šiaurės Amerikos kovotojų asociacijos organizuoto Europos čempionato 2018 sidabro medalininkas. Taip pat Jamalas Olandijoje Jiu-Jitsu meno subtilybių moko jauniausius sportininkus – vaikus.

Jiu-Jitsu kovos menas yra tinkamas tiek silpnesnio, tiek stipresnio fizinio pasirengimo žmonėms. Jiu-Jitsu kovos technikos yra skirtos savigynai, o joms būdingus veiksmus naudoja net specialiųjų tarnybų darbuotojai – policijos pareigūnai, karininkai.

Vietų skaičius – ribotas!