2022 m. gegužės 26 d.

9–13 val.

Remiantis Amerikos psichologijos asociacijos atlikto tyrimo duomenimis, daugiau kaip 60% JAV gyventojų stresą darbe įvardija kaip patį dažniausią streso šaltinį, o įtampą tarp bendradarbių, vadovų ir darbo krūvio – kaip dažniausią priežastį, dėl ko asmuo patiria stresą. Nevaldomas stresas ne tik neigiamai prisideda prie darbo našumo ir efektyvumo sumažėjimo, bet ir sveikatos problemų, o darbo rinkos dalyviai dažniausiai neturi arba turi nepakankamus streso valdymo gebėjimų. Atsižvelgiant į prognozes, darbdaviams pravartu jau dabar prisidėti prie darbuotojų sveikatos palaikymo ir įgūdžių stiprinimo, kartu kuriant draugišką darbo aplinką.

Mokymuose „Streso ir profesinio pervargimo valdymas“ įgysite praktinių gebėjimų, kaip efektyviai suvaldyti įvairiuose kontekstuose patiriamą stresą. Praktinių užduočių metu pritaikysite progresuojančiosios raumenų relaksacijos ir kitus streso valdymo metodus.

Mokymų lektorius:
Andrius Šmitas – psichologijos praktikas, parengęs daugiau kaip 10 publikacijų psichologinės gerovės, streso, sveikatos elgsenos tematikomis, pristatęs virš 20 pranešimų tarptautinėse ir nacionalinėse mokslinėse, mokslinėse-praktinėse konferencijose. Andrius taip pat yra Lietuvos atsakingo verslo asociacijos (LAVA) ekspertų tarybos narys, VDU senato narys. „Nevaldomas, ilgai besitęsiantis stresas profesinėje veikloje anksčiau ar vėliau sukelia profesinį pervargimą. Nuo 2022 metų profesinis pervargimas bus suprantamas ne kaip su asmeniniu gyvenimu susijusi problema, bet kaip netinkamai valdomo streso darbe pasekmė“, – teigia lektorius, akcentuodamas, kodėl tapti atsparesniam streso keliamoms įtampoms darbo aplinkoje.

Kam skirti mokymai?
Mokymai skirti visiems, norintiems geriau susipažinti su streso valdymu.

Mokymų trukmė: 4 val., 9.00–13.00 val., hibridiniu būdu.
Mokymų data: 2022 m. gegužės 26 d.
Dalyvio mokestis: 60 €

Kilus klausimų, kreiptis:
Telefonu: (8 609) 96 153
El. paštu: verslocentras@go.kauko.lt