Gruodžio 13 dieną (penktadienį)

17.00–19.00 val.

Verslo fakulteto Verslo centre, 26 auditorijoje (Gedimino g. 41, Kaunas)

Šiandien daug ir garsiai kalbama apie socialinį tinklą „LinkedIn“ bei poreikį verslo organizacijoms, specialistams jame turėti patrauklią ir dėmesį pritraukiančią paskyrą. Kviečiame dalyvauti mokymuose, kuriuose susipažinsite  su „LinkedIn“ galimybėmis darbo ir  verslo srityse ir sužinosite, kaip jis gali prisidėti prie Jūsų įvaizdžio gerinimo bei žinomumo didinimo.

Mokymų tikslas – supažindinti  su „LinkedIn“ galimybėmis darbui ir verslui (efektyvi viešinimo žinutė, jos tematikų tyrimas).

Mokymų metu bus pristatytos socialinio tinklo „LinkedIn“ galimybės, išmoksite sukurti patrauklius asmeninius profilius, sužinosite, kaip užpildyti konkrečias profilio sritis ir efektyviai bendrauti su turimais kontaktais. Taip pat įgysite žinių, kaip valdyti informacijos viešumo nustatymus, daugiakalbystę ir profilio konvertavimą. Mokymų metu lektorė parodys, kaip stebėti potencialius darbdavius ir karjeros skelbimus, kaip rasti profesinio ir asmeninio efektyvumo mokymosi galimybes. Bus aptariamos dažniausios klaidos ir sužinosite patarimus, kaip jų išvengti.

Mokymų lektorė – Danguolė Kraskauskienė, viešosios kalbos trenerė, akredituota koučingo specialistė ir profesionali mokymų lektorė, jau nuo 2005 m. vedanti profesinius bei kitų tematikų saviugdos mokymus ir dėstanti Kauno kolegijos Verslo fakultete.

Renginys vyks gruodžio 13 dieną, 17.00–19.00 valandą Kauno kolegijos Verslo centro 26 auditorijoje (Gedimino g. 41, Kaunas).

Dalyvio mokestis – 30 € (Kauno kolegijos bendruomenės nariams – 15 €).

Daugiau informacijos el. p. verslocentras@go.kauko.lt arba tel. 837 324 070.