Vasario 25 d.

17.30 val.

Kauno kolegijos Verslo centre, 26 auditorijoje (Gedimino g. 41, Kaunas)

Šiandien daug ir garsiai kalbama apie socialinį tinklą „LinkedIn“ bei poreikį verslo organizacijoms, specialistams jame turėti patrauklią ir dėmesį pritraukiančią paskyrą. Kviečiame dalyvauti mokymuose, kuriuose susipažinsite  su „LinkedIn“ galimybėmis darbo ir  verslo srityse ir sužinosite, kaip šis socialinis tinklas gali prisidėti prie Jūsų įvaizdžio gerinimo bei žinomumo didinimo. Kviečiame registruotis:

Mokymų tikslas – supažindinti  su „LinkedIn“ galimybėmis darbui ir verslui. Mokymų metu bus pristatytos socialinio tinklo „LinkedIn“ galimybės, išmoksite sukurti patrauklius asmeninius profilius, sužinosite, kaip užpildyti konkrečias profilio sritis ir efektyviai bendrauti su turimais kontaktais. Taip pat įgysite žinių, kaip valdyti informacijos viešumo nustatymus, daugiakalbystę ir profilio konvertavimą. Mokymų metu lektorė parodys, kaip stebėti potencialius darbdavius ir karjeros skelbimus, kaip rasti profesinio ir asmeninio efektyvumo mokymosi galimybes. Bus aptariamos dažniausios klaidos ir sužinosite patarimus, kaip jų išvengti.

Mokymų lektorė – Danguolė Kraskauskienė, viešosios kalbos trenerė, akredituota koučingo specialistė ir profesionali mokymų lektorė, jau nuo 2005 m. vedanti profesinius bei kitų tematikų saviugdos mokymus ir dėstanti Kauno kolegijos Verslo fakultete.

Renginys vyks vasario 25 dieną (antradienį), 17.30 val. Kauno kolegijos Verslo centro 26 auditorijoje (Gedimino g. 41, Kaunas).

Dalyvio mokestis – 30 € (Kauno kolegijos bendruomenės nariams – 15 €).

Daugiau informacijos apie mokymus teiraukitės el. p. verslocentras@go.kauko.lt arba tel. 837 324 070.